اجتماعی

56 هزار متر مربع بام مدارس نیازمند عایقکاری، ایزوگام شد

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از آسفالت 105هزار متر مربع محوطه مدارس استان زنجان و همچنین ایزوگام 56هزار متر مربع بام مدارس نیازمند عایقکاری در استان از ابتدای سال 1401 تا به امروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمیدرضا اسلامی اظهار داشت:خوشبختانه در سایه پیگیری و تلاش همه جانبه همکاران، از ابتدا سال 1401تا شروع فصل بارش نزولات جوی، قریب به 105 هزار مترمربع از محوطه مدارس استان به تعداد75 آموزشگاه؛در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم آسفالت و در اختیار دانش آموزان عزیز در مناطق مختلف استان قرار گرفته است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان ضمن تاکید بر این که بسیاری از فعالیت های دانش آموزان از جمله مراسمات و فعالیت های ورزشی و پرورشی در محوطه بیرونی مدارس انجام میشود، تصریح کرد: ترمیم، آسفالت و بهسازی حیاط مدارس جزو مهمترین اولویت های اداره کل نوسازی مدارس بوده و ضرورت دارد به این مهم توجه ویژه شود.

این مقام مسئول همچنین به ضرورت عایقکاری بام مدارس اشاره کرد و گفت: از ابتدا سال 1401تا به امروز قریب به 56هزار متر مربع از بام مدارس،به تعداد 72 مدرسه در سطح استان ایزوگام شده است.

وی در پایان گفت: تمام تلاشمان این است تا مدارس در حال ساخت به طور کامل و با بهره مندی از همه امکانات، تکمیل و تحویل ادارات آموزش و پرورش شوند و در این راستا موضوع تامین همه مولفه ها و تجهیزات آموزشی و پرورشی و زیر ساختها از جمله آسفالت و ایزوگام و… از اهمیت خاصی برخوردار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا