اجتماعی

46 واحد نانوایی سطح شهر زنجان دو شیفته شد

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 46 واحد نانوایی لواش برای ارائه خدمات و تامین نان شهروندان زنجانی از تاریخ 27 مهرماه تا 8 آبان ماه سال جاری در سطح شهر زنجان پخت خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ولی‌اله زمانی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به پخت یکسره برخی از نانوایی‌ها، اظهار کرد: 46 واحد منتخب نانوایی لواش به صورت یکسره از اول صبح تا ساعت 17 عصر به‌ صورت فعال در دو شیفت کاری فعالیت می کنند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان اظهار کرد: با هماهنگی‌هایی که از طریق بازرسین سازمان جهادکشاورزی استان و تعزیرات حکومتی  صورت گرفته، بررسی و صحت عملکرد واحدهای نانوایی مشمول تخصیص آرد فوق العاده به صورت روزانه و مستمر مورد نظارت و کنترل واقع می گردد.

وی خاطرنشان کرد: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته، واحدهای نانوایی بر حسب مسیرهای پرتردد، خیابان‌های اصلی، شهرک‌های اقماری پرجمعیت، مناطق محروم، حاشیه شهر زنجان انتخاب و اقدام به پخت دو شیفت خواهند کرد.

زمانی اظهار کرد: برحسب هماهنگی‌های صورت گرفته با فرمانداران شهرستان‌های تابعه با اولویت شهرها و مراکز شهرستان‌ها برای طبخ نان در شیفت بعد از ظهر با صلاحدید فرمانداران آن شهرستان نسبت به تعیین واحدهای نانوایی منتخب و فعالیت‌شان به‌صورت دوشیفت اقدامات لازم انجام شده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی زنجان گفت: مشکلی در تامین نان مردم وجود دارد و نان به وفور در نانوایی‌‍های استان پخت می‌‍شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا