اجتماعی

200 هزار خیر با کمیته امداد استان زنجان همکاری دارند

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:بهره گیری بیشتر از ظرفیت های مردمی از رویکردهای اصلی کمیته امداد در حوزه خدمت رسانی به اقشار نیازمند بوده و با همین رویکرد و فضاسازی مناسب صورت گرفته در حال حاضر 200 هزار خیر در بخش های مختلف در برنامه های اجرایی کمیته امداد مشارکت دارند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،روح اله صالحی در مراسم تجلیل از حامیان پرستار که به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) برگزار شد، اظهار کرد: پرستاران با خدمت ارزشمندی که در مسئولیت خود ارائه می‌دهند، آرامش روحی و روانی برای بیماران به ارمغان می‌آورند.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار پرستاران به عنوان مدافعان سلامت در ایام شیوع ویرس منحوس کرونا گفت: تلاش بسیجی‌ وار و جهادگونه کادر درمان در آن شرایط سخت نشان از ایثار و عشق به کار و خدمت به همنوع بود.

صالحی با اشاره به اینکه پرستاران علاوه بر مسئولیت خود در حوزه مسئولیت های اجتماعی نیز ایثار گری کرده اند و در قالب حامی فرزندان ایتام و محسنین با کمیته امداد همکاری دارند، افزود: برای بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت این قشر پویش « هر پرستار حامی یک یتیم» با همکاری نظام پرستاری در حال اجراست.

وی با اشاره به همراهی و همدلی مناسب خیران با برنامه های اجرایی کمیته امداد ادامه داد: بهره گیری بیشتر از ظرفیت های مردمی از رویکردهای اصلی کمیته امداد در حوزه خدمت رسانی به اقشار نیازمند بوده و با همین رویکرد و فضاسازی مناسب صورت گرفته در حال حاضر 200 هزار خیر در بخش های مختلف در برنامه های اجرایی کمیته امداد مشارکت دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به تاثیر گذار بودن کمک‌های خیرین و حامیان در خدمت‌رسانی بیشتر به جامعه هدف کمیته امداد، افزود: نتیجه و ماحصل این مشارکت ها کسب 29 رتبه برتر دانشگاهی و قبولی دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد در دانشگاه‌های معتبر دولتی کشور بوده است.

وی در ادامه با اشاره به حمایت کمیته امداد از هزار و 110 بیمار صعب العلاج، اضافه کرد: برای رفع مشکلات این گروه از جامعه هدف، دیدارهای دوره‌ای در قالب طرح مفتاح الجنه توسط امدادگران انجام و بر اساس نیازسنجی احصاء شده خدمات در بخش های مختلف به این خانواده ها ارائه می شود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا