اجتماعی

14بهمن ماه فاز جنوبی سبزه‌میدان با جشن بزرگ مردمی افتتاح می شود

شهردار زنجان با بیان اینکه در 14بهمن ماه با یک جشن بزرگ مردمی در فاز جنوبی سبزه‌میدان افتتاح می‌شود، گفت: به زودی گذر گردشگری ملت زنجان با یک‌نما و فضای ویژه در خدمت مردمی خواهد بود که از ما مطالبه فضاهای تفرجگاهی و تفریحی را دارند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا فیروزفر در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان با محکوم کردن قرار دادن سپاه در لیست تروریستی توسط اتحادیه اروپا اظهار داشت:هر جا که کاری انجام شود حتما همان نقطه مورد هدف قرار خواهد گرفت و این موضوع اهمیت سپاه را بیش از پیش نمایان کرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دوره‌ای که در خصوص پسماند اقداماتی انجام گرفته تنها این دوره از شهرداری می‌باشد، تصریح کرد: در شهر زنجان هیچ کاری در حوزه پسماند انجام نشده و در دوره کوتاه کنونی برنامه‌ریزی برای تفکیک زباله از مبدا و مقصد انجام شد.

شهردار زنجان با بیان اینکه تفکیک زباله از مقصد نیازمند سپری شدن مراحل قانونی است، گفت: در حوزه تفکیک زباله در مبدا نیز شرکت‌هایی دارای صلاحیت اعلام آمادگی کرده‌اند.

فیروزفر اذعان کرد: در سطح کشور شرکت‌هایی که دارای صلاحیت هستند بسیار محدود بوده و تنها چهار شرکت است که یکی از این شرکت‌ها اعلام همکاری با شهرداری زنجان کرده است.

وی با بیان اینکه یکسال است اعضای شورای شهر با ترکیبی که داشتند کمک کردند شهرداری خبرهای خوبی به مردم بدهد، افزود: به جای امید آفرینی که از تاکیدات مقام معظم رهبری است نباید گزارش‌های خلاف واقع به مردم داده شود.

این مسئول با تاکید بر اینکه نباید کام مردم تلخ شود، اضافه کرد: خبر خوش ما به مردم این است که در ایام‌الله دهه فجر پک بسیار بزرگی از اقدامات هوشمندسازی را که یک مطالبه در شهر زنجان بود خدمت مردم ارائه خواهیم کرد.

شهردار زنجان با بیان اینکه در 14بهمن ماه با یک جشن بزرگ مردمی در فاز جنوبی سبزه‌میدان افتتاح می‌شود، یادآور شد: به زودی گذر گردشگری ملت زنجان با یک‌نما و فضای ویژه در خدمت مردمی خواهد بود که از ما مطالبه فضاهای تفرجگاهی و تفریحی را دارند.

فیروزفر با اشاره به اینکه تا یک سال آینده شاهد افتتاح بزرگترین پارک غرب کشور خواهیم بود، گفت: این پارک با سرعت تمام در حال انجام است.

شهردار زنجان در بخشی دیگر در ارتباط با تعدیل نیروی انسانی در شهرداری نیز اذعان کرد: تعدیل نیرو در شهرداری انجام شده و با اینکه تعدادی نیرو بازنشست شده اما کسی جایگزین نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا