اجتماعی

128اتوبوس برای جابجای زائران اربعین در زنجان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: 128دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران عتبات عالیات فعال شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،قزوینیان اظهار داشت: از این تعداد ۸۵ دستگاه اتوبوس VIP است و با تمام توان و ظرفیت برای زائران عتبات عالیات خدمات خواهیم داد.

وی یادآوری کرد: جابجایی مسافران از شهرستان‌های استان زنجان به مرز مهران از پایانه‌های مسافربری مرکز شهرستان‌ها انجام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: زائران عتبات عالیات می‌توانند با مراجعه حضوری به شرکت‌ها و آژانس‌های مسافرتی و از طریق اینترنت اقدام به خرید بلیت کنند.

قزوینیان افزود : ۱۰ نفر از نیرو‌های راهداری از استان زنجان برای ارائه خدمات مورد نیاز به پایانه مرزی مهران اعزام شده اند.

وی تاکید کرد: علاوه بر این، یک دستگاه لودر، سه دستگاه پیکاپ، کمپرسی و تریلر کمرشکن هر کدام ۲ دستگاه نیز به پایانه مرزی بیان شده اعزام کرده ایم تا در کنار سایر دستگاه‌ها زیرساخت‌های لازم برای تردد زائران را فراهم کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در زمان بازگشت زائران نیز اتوبوس‌های حمل و نقل مسافری زنجان با استقرار در پایانه‌های مسافربری مهران نسبت به جابجایی زائران به مقصد زنجان مبادرت خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا