اقتصاد

۱۱ هزار واحد مسکونی جدید به جمع مشترکین گاز طبیعی افزوده شدند

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رحیم سلیمانی نژاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تامین گاز طبیعی ۲۹۲ هزار و ۲۱۱ واحد مسکونی شهری با ۱۰۰ درصد بهره مندی و ۱۱۴ هزار و ۲۷۷ واحد مسکونی روستایی استان زنجان با ۱/۸۹ درصد بهره مندی؛ در حال حاضر ۴۰۶ هزار و ۴۸۸ واحد مسکونی زنجان از نعمت گاز طبیعی استفاده می کنند.

وی افزود: سال گذشته ۱۰ هزار و ۹۷۴ واحد مسکونی جدید در استان زنجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند که از این تعداد ۶ هزار و ۷۹۱ واحد مسکونی شهری و ۴ هزار و ۱۸۳ واحد مسکونی ؛ روستایی هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکین گاز طبیعی را از مهم‌ترین وظایف و از افتخارات شرکت گاز استان زنجان عنوان کرد و اظهار داشت: با تلاش کارکنان خدوم، همکاری و تعامل سازنده مردم شریف و مسئولین استانی و محلی، سال گذشته بیش از ۲۶۴ کیلومتر شبکه گذاری انجام شده است که با احتساب این میزان، کل شبکه گازرسانی در استان به ۷ هزار و ۲۷۶ کیلومتر رسیده است.

سلیمانی نژاد؛ ادامه داد: شرکت گاز استان زنجان با اجرای ۷ هزار و ۲۷۶ کیلومتر شبکه گذاری، اجرای ۶۰۵ کیلومتر خطوط انتقال گاز، نصب ۱۹۷ هزار و ۸۸۲ علمک، به ۳۷۹ هزار و ۷۶۸ مشترک گاز طبیعی در استان زنجان خدمات ارائه می کند.

وی بهره مندی همه ۱۱ شهرک صنعتی استان، ۲ ناحیه صنعتی ایجرود و طارم و ۳ محور صنعتی ذاکر– بناب، روی و نورین از گاز طبیعی، گازرسانی به صنایع عمده استان از جمله نیروگاه ۳ و ۴، و تامین گاز ۴۳ جایگاه CNG در استان را از دیگر خدمات ارائه شده به مشترکین محترم در استان زنجان اعلام کرد.

سلیمانی نژاد با قدردانی از کارکنان تلاشگر این شرکت، خدمات رسانی پایدار به مردم شریف استان و توسعه شبکه گازرسانی به منظور محرومیت زدایی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را به عنوان سرلوحه تمامی برنامه ها برشمرد و تصریح داشت: این شرکت بعنوان تامین کننده گاز طبیعی شهروندان زنجانی، نقش مهمی در ساختار زیربنایی اقتصاد استان و کشور ایفا می کند که با تدوین برنامه های جامع و بنیادین تلاش می کنیم با همیاری و همکاری در راستای تحقق این مهم، گامی اساسی برداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا