اجتماعی

گفتمان بین دستگاه ها راهبردی بهتر برای پیشبرد برنامه هاست

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه نزدیک شدن دیدگاه‌ها و همکاری بیشتر شهرداری و آموزش موجب خدمت بهتر به مردم خواهد شد،تصریح کرد:هرچقدر گفتمان بین آموزش و پرورش و شورا و شهرداری بیشتر شود، راه حلی برای حل مشکلات پیدا خواهیم کرد و فرصتی ایجاد می‌شود که راهبردی بهتر برای پیشبرد برنامه ها داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مجید ناصحی مقدم در نشست صميمي شهرداري و شوراي اسلامي شهر زنجان با آموزش و پرورش اظهار داشت: آموزش و پرورش یک ارگان بزرگ است و جامعه هدف زیادی دارد از همین رو همواره بخشی از مخاطبان شهرداری در برنامه های فرهنگی را آموزش و پرورش تشکیل می‌دهد.

وی با یادآوری اینکه حتی در ساخت شهرک‌های مسکونی نیز یکی از موضوعاتی مهم در نظر گرفتن محل مناسب برای جانمایی مدارس است گفت:هرچقدر دیدگاه مدیران شهری و آموزش و پرورش به هم نزدیک شود سودش را مردم خواهند دید.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه نزدیک شدن دیدگاه‌ها و همکاری بیشتر شهرداری و آموزش موجب خدمت بهتر به مردم خواهد شد،تصریح کرد:هرچقدر گفتمان بین آموزش و پرورش و شورا و شهرداری بیشتر شود، راه حلی برای حل مشکلات پیدا خواهیم کرد و فرصتی ایجاد می‌شود که راهبردی بهتر برای پیشبرد برنامه ها داشته باشیم. چون همانطور که اشاره شد، یکی از جوامع بزرگی که ذیل جامعه شهری تعریف می‌شود، آموزش و پرورش است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا