اجتماعی

گازرسانی به 115روستا در دستور کار امسال شرکت گاز زنجان

مدیرعامل شرکت گاز زنجان گفت:خدمت‌رسانی همچنان بی‌وقفه ادامه دارد و گازرسانی به 115روستا، در دستور کار امسال شرکت گاز استان زنجان قرار دارد تا با فراهم شدن زیرساخت های لازم و ارائه نعمت پاک و ایمن؛ موجبات ارتقاء توان تولید در روستاهای باقی مانده زنجان فراهم شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رحیم سلیمانی نژاد اظهار داشت: از 3. 94کیلومتر شبکه‌گذاری در 3 ماهه نخست امسال، بیش از70 کیلومتر آن پلی‌اتیلن و بیش از 24کیلومتر فولادی اجرا شده است.

وی افزود: شرکت گاز استان زنجان با اجرای 7 هزار و 370کیلومتر شبکه گاز و نصب 198هزار و708 انشعاب گاز به 381هزار و 381مشترک گاز طبیعی در استان خدمات ارائه می کند.

مدیرعامل شرکت گاز زنجان؛ روستاهای بهره‌مند از گاز طبیعی در این استان را 610روستا با بهره‌مندی 89.1 درصدی اعلام کرد و اظهار داشت: این استان 21شهر دارد که همه شهرها با 100درصد جمعیت شهری از گاز طبیعی استفاده می کنند.

سلیمانی نژاد تصریح کرد: گسترش شبکه‌های گاز، از ارکان مهم عدالت در خدمت‌رسانی است که این موضوع در توسعه امکانات در شهرها و روستاهای استان، کاهش دغدغه‌های معیشتی، افزایش سطح رفاه و حتی افزایش شاخص سلامت در مناطق محروم بسیار مؤثر بوده است.

وی با بیان اینکه توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان مستلزم توسعه شبکه‌های گازرسانی است که با وجود کوهستانی و سخت‌گذر بودن منطقه؛ با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده؛ روستاهای باقیمانده در دست اقدام است؛ افزود: خدمت‌رسانی همچنان بی‌وقفه ادامه دارد و گازرسانی به 115روستا، در دستور کار امسال شرکت گاز استان زنجان قرار دارد تا با فراهم شدن زیرساخت های لازم و ارائه نعمت پاک و ایمن؛ موجبات ارتقاء توان تولید در روستاهای باقی مانده زنجان فراهم شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا