اجتماعی

کنترل و نظارت کمی و کیفی در جایگاه های عرضه سوخت منطقه زنجان

مدیر منطقه شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان از کنترل و نظارت کمی و کیفی در جایگاه های عرضه سوخت استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمید حبیبی با اشاره به نظارت بر تامین و توزیع سوخت از مبدا تا مقصد اظهار داشت : در راستای مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کنندگان ، علاوه بر کنترل و پایش مستمر حسب نیاز از تمامی جایگاه های عرضه سوخت توسط کارشناسان منطقه انجام می شود .

حبیبی افزود : کنترل کمی و کیفی فرآورده های نفتی با همکاری اداره استاندارد در جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی و سی ان جی مستمر در حال انجام می باشد.

وی اظهار کرد : در موضوع کنترل کمی و کیفی موارد توسط کارشناسان پلمپ شده و تحت نظارت می باشد که فک آنها بدون هماهنگی پیگرد قانونی و جریمه دارد.

مدیر منطقه شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان با تاکید بر توجه ویژه به نظرات ، پیشنهادات مشتریان و ارباب رجوع از طریق ارتباط با سامانه (پاسخگویی و ارتباط با مشتریان ) شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با شماره تماس 09627 و فعال بودن روابط عمومی منطقه به صورت شبانه روزی با سامانه پیامکی به شماره 3000249627 ، تلفن گویای 33338562  در راستای پاسخگویی مردم عزیز فعال می باشد.

گفتنی است جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی و سی ان جی در اقصی نقاط استان به صورت شبانه روزی با نظارت منطقه در ارائه خدمات سوخت رسانی به شهروندان عزیز فعال است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا