با ما همراه باشید

اجتماعی

کمک 16میلیاردی زنجانی ها در پویش ایران همدل

از آغاز ماه مبارک رمضان تاکنون باهمت خیران ،کمیته امداد و مراکز نیکوکاری بیش از 41هزار سبد غذایی و بیش از 160هزار پرس غذای گرم به ارزش 16میلیارد تومان تهیه و بین مددجویان تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر در قالب پویش ایران همدل توزیع شده است.

منتشر شده

در

کمک 16میلیاردی زنجانی ها در پویش ایران همدل

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،هدایت صفری ،مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای مدیران این هفته با تقدیر از مردم شریف استان زنجان در مشارکت در پویش ایران همدل گفت :به فضل الهی وتوجه ائمه اطهار (ع)اعتماد سازی و اطمینان بخشی صورت گرفته وهمت همکاران پرتلاش کلیه برنامه های هدف گذاری شده برای ماه مبارک رمضان بالای 100درصد تحقق یافته است.

وی با تاکید بر اینکه مسئولیت در نظام اسلامی یک امانت است افزود:آثار و ماندگاری مسئولیت خیلی مهم است و همه کارهای خوب انجام شده نتیجه کار جمعی است وباید با تقویت میدان از نیروهای جوان و انقلابی و معتقد برای خدمت به ولی نعمتان استفاده کرد.

صفری به کمک های صورت گرفته به جامعه هدف کمیته امداد وسایر اقشار نیازمند در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود:در ماه مبارک رمضان امسال که با همکاری خیران ،نیکوکاران و مراکز نیکوکاری ،تعامل دستگاههای مختلف با هم افزایی کمیته امداد استان انجام گرفت بیش از 160هزار پرس غذای گرم و41هزار بسته معیشتی با اولویت خانواده های بی بضاعت و سالمندان و افراد آسیب دیده از کرونا به ارزش 16میلیارد تومان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ عزت نفس و کرامت خانواده ها تهیه و توزیع شد که نسبت به سال گذشته از رشد بالایی برخوردار بوده است.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان همت مراکز نیکوکاری و صدا و سیمای مرکز زنجان را در پویش ایران همدل بسیار تاثیر گذار دانست و گفت :صداوسیمای مرکز زنجان با تبیین درست اقدامات و عملکرد کمیته امداد استان و همچنین استفاده از ظرفیت خیران و مراکز نیکوکاری در برنامه های مختلف این سازمان اعتماد آفرینی و اطمینان بخشی را در جامعه ایجاد کرد و موجبات مشارکت حداکثری هم استانی های عزیز را در کمک و دستگیری از خانواده های نیازمند وبی بضاعت فراهم آورد.

در این جلسه همچنین دکتر جوادی نایب رئیس مرکز نیکوکاری شمیم نرگس گزارشی از اقدامات و عملکرد این مرکز در ماه مبارک رمضان و ایام کرونایی برای جامعه هدف ارائه کرد.
در پایان جلسه از اعضای هیات عامل مرکز نیکوکاری شمیم نرگس با حضور مدیر کل کمیته امداد با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد. 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

استاندار زنجان بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

منتشر شده

در

توسط

باید با ابزار راه شهیدان مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، محسن افشارجی در کنگره 3535 شهید استان زنجان با بیان اینکه شهدا عندربهم یرزقون هستند، پس قدردانی ما از این آسمانی‌های خیلی جای بحث ندارد، اظهار داشت: این کنگره می‌تواند نماد قدردانی از خانواده شهدا محسوب می‌شود، چرا که حقشان هم بود که از بودن عزیزانشان در کنارشان بهره ببرند ولی از این حق گذشتند که به اقتدار کشورشان کمک کنند.

وی تصریح کرد: برگزاری چنین کنگره‌هایی به عنوان نماد تشکر از خانواده‌های شهدا است که اگر چه حقشان بود در کنار عزیزان باشند اما از آنها گذشتند تا انقلاب حرکت جدیدی را در دنیای نوین امروز آغاز کند.

استاندار زنجان خاطر نشان کرد: برگزاری این کنگره در واقع تشکر از ایثارگران و جانبازان نظام اسلامی و مردم همیشه در صحنه‌ای است که برای پاسداشت انقلاب تا پای جان ایستاده‌اند.

افشارچی با بیان اینکه خداوند در قرآن برای شهدا صفاتی را بیان می‌کند، ادامه داد: یکی از این صفات معامله با خدا است که پاداش آن را بهشت تعیین کرده است. 

استاندار زنجان ادامه داد: شهدا الگویی برای سلوک فردی و اجتماعی و حکمرانی محسوب می‌شوند و همانگونه که در قرآن کریم آمده است شهدا با معامله با خداوند متعال جنت را به دست آوردند.

وی با بیان اینکه کسانی که شهید می‌شوند شهید زندگی می‌کنند و هر جا در مقابل خوف و حزن باخته‌ایم در برابر دشمن نیز ایستادگی کم بوده است، افزود: شهدا در برابر دشمنان نترسیده و خوف و حزن به خود راه ندادند تا پیروز شدند.

این مقام مسئول بر ضرورت الگوگیری از راه و سیره شهدا در جامعه اسلامی تاکید کرد و گفت: با ابزار راه شهیدان باید مسیر انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

ادامه مطلب

اجتماعی

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از بازگشت عرضه بنزین و نفتگاز به روال استفاده از کارت سوخت در جایگاه های استان خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

بازگشت آرامش به جایگاه های عرضه سوخت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمید حبیبی اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی و جهادی کارکنان، سیستم عرضه سوخت در جایگاه ها احیا و به حالت عادی و با استفاده از کارت سوخت بازگشت.

وی افزود: هم استانی های عزیز می توانند بدون هیچگونه دغدغه و مشکلی از سهمیه ۱۵۰۰۰ریالی موجود در کارت سوخت شخصیشان استفاده کرده و بنزین یا نفتگاز دریافت کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان تصریح کرد: از ۶۰ باب جایگاه عرضه کننده بنزین و نفتگاز موجود در استان، تعداد ۳۵ جایگاه سیستم سامانه هوشمند در آن ها بارگذاری شده و طبق جدول، سوخت عرضه می کنند.

ادامه مطلب

اجتماعی

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از آغاز فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه خبر داد.

منتشر شده

در

توسط

فعالیت راهدارخانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از نیمه آبان ماه آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد یوسفی  اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل سرما و ضرورت حضور راهداران در جاده‌های استان زنجان، ۳۰ راهدارخانه در استان آماده خدمات‌رسانی می‌شوند.

وی با بیان اینکه فعالیت راهدار خانه‌های مناطق کوهستانی و گردنه‌های برف‌گیر استان زنجان از ۱۵ آبان ماه آغاز می‌شود، افزود: مابقی راهدارخانه‌ها از اول آذرماه فعال می‌شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر راهداران استان زنجان در آمادگی کامل بوده و در صورت نیاز خدمات‌رسانی می‌کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان ادامه داد: بیش از ۳۰ راهدارخانه با ۵۰۰ نفر نیرو و ۲۶۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری در ایام زمستان به هم‌وطنان خدمات‌رسانی می‌کنند.

یوسفی عمر ناوگان راهداری استان زنجان رابین ۲۰ تا ۲۵ سال عنوان کرد و کرد و گفت: تعمیر و نگهداری این ماشین‌آلات نیازمند ۶ میلیارد تومان اعتبار است که تاکنون ۳ میلیارد آن تخصیص‌یافته است.

وی بیان کرد: هر چه اعتبار برای نوسازی ناوگان راهداری افزایش یابد خدمات بهتری ارائه می‌شود اما تلاش این ناوگان ارائه خدمات به بهترین شکل با همین اعتبارات است

ادامه مطلب

برترین ها