اجتماعی

کمتر از 4 درصد زنجانی ها کارت هوشمند ملی درخواست نکرده اند

مدیر کل ثبت احوال گفت: تا پایان تیر ماه 96.13 درصد ازجمعیت واجدشرایط نسبت به درخواست کارت هوشمند ملی اقدام نموده اند .

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید علی شفیعی اظهار داشت : 33 هزار و 308 نفر در استان نسبت به درخواست کارت هوشمند ملی هیچ اقدامی نکرده اند که این افراد معادل کمتر از 4درصد جمعیت واجدین شرایط را شامل می شود.

وی جمعیت واجد شرایط برای کارت هوشمند ملی در استان را 860 هزار و 39 نفر اعلام کرد و گفت: تاکنون از 826 هزار و 731نفر ، درخواست کارت هوشمند ملی اخذ شده است.

مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: در 4 ماهه امسال 12هزار و 754 نفر در استان زنجان کارت هوشمند ملی درخواست کرده اند.

این مقام مسئول به ایستگاه‌های کاری فعال کارت هوشمند ملی در استان اشاره کرد و افزود : درحال حاضر تعداد 12اداره 2 نمایندگی و 17 دفتر پیشخوان به عنوان ایستگاه های فعال کارت هوشمندملی در استان هستند.  

مدیرکل ثبت احوال استان زنجان افزود: افرادی که هیچ اقدامی نکرده‌اند و درخواستی نداده‌اند برای دریافت خدمات از سایر دستگاهها باید اقدام به ثبت نام کنند و با ارائه درخواست ، اطلاعاتشان در پایگاه اطلاعات جمعیتی کشور ثبت شود.

شفیعی اظهار کرد: افرادی که برای کارت هوشمندملی خود اقدام نموده اند و چنانچه به هر دلیل پیامکی مبنی بر تحویل کارت هوشمند ملی خود دریافت نکرده اند می توانند با استفاده از کد دستوری #6090*4* از طریق تلفن همراه خود از آخرین وضعیت کارت هوشمندملی خود مطلع شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا