اجتماعی

کلنگ زنی حجم گسترده‌ای از پروژه‌های نهضت ملی مسکن در هفته دولت

فرماندار زنجان گفت: عمده پروژه‌های افتتاح شده در هفته دولت در مناطق کم‌تر توسعه یافته زنجان بوده و توازنی بین شرق و غرب و شمال و جنوب شهر زنجان ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،پرویز خالقی ظهر در آخرین روز از هفته دولت، در آئین بهره برداری از مجموعه سالن ورزشی چند منظوره زیتون نجف آباد، اظهار داشت: در هفته دولت ۱۴۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۰ هزار میلیارد ریال در شهرستان زنجان به مرحله بهره برداری رسید و یا آغاز عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی اظهار کرد: این تعداد پروژه در شهر زنجان از لحاظ اعتباری بسیار قابل توجه بوده که بسیار اهمیت دارد.

فرماندار زنجان گفت: عمده پروژه‌های اجرا شده در شهر زنجان در مناطق کم‌تر توسعه یافته بوده و توازنی بین شرق و غرب و شمال و جنوب شهر زنجان ایجاد شده است.

خالقی تاکید کرد: همچنین پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در زنجان با حجم گسترده‌ای کلنگ زنی شد و به زودی هم تعدادی از پروژه‌های مسکن به مرحله بهره برداری می‌رسد.

باید همه مردم به صورت عادلانه از امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی بهره مند شوند

وی افزود: اجرای پروژه‌های ورزشی و تفریحی در مناطق کم‌تر توسعه یافته نشان گر این است که رویکرد کلان نظام و دولت بر این است که اوقات فراغت جوانان در این مناطق پر شده و جلوی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و معضلات اجتماعی گرفته شود.

فرماندار زنجان یاد آورشد: همچنین اجرای چنین پروژه‌هایی در ارتقای سلامت روحی و جسمی جوانان بسیار موثر است و باید به این مهم بیشتر توجه شود.

خالقی با بیان اینکه باید همه مردم به صورت عادلانه از امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی بهره مند شوند، ابراز داشت: باید مردان و زنان سالم در جامعه پرورش داده شود تا جامعه توسعه یافته داشته باشیم.

وی افزود: امیدواریم پروژه‌های مختلف ورزشی، تفریحی در مناطق مختلف زنجان و به خصوص مناطق کم‌تر توسعه یافته بیشتر مورد توجه قرار گیرد و دولت سیزدهم هم بر توسعه عادلانه امکانات در مناطق مختلف تاکید دارد.

فرماندار زنجان در پایان رویکرد دولت سیزدهم را توسعه امکانات در مناطق کم برخوردار و کم‌تر توسعه یافته اعلام کرد و بیان داشت: در شهر زنجان برای تحقق این مهم تلاش لازم را خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا