اجتماعی

کشورمان به همت جوانان عرصه‌های علمی را یکی پس از دیگری در می‌نوردد

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به سالروز شهادت شهید طهرانی مقدم و با اشاره به خبر خوش سپاه پاسداران در تولید موشک‌های هایپرسونیک که یک دستاورد بسیار بزرگ برای صنعت موشکی ایران محسوب می‌شود، گفت: کشورمان به همت جوانان عرصه‌های علمی را یکی پس از دیگری در می‌نوردد. 

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مجید ناصحی، مقدم  در جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان اظهار کرد: در طول 43سال گذشته همواره مردم با حضور قدرتمند خود در میدان‌ها و در همه راهپیمایی‌ها از نظام و انقلاب خود حفاظت کرده‌اند.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه حضور بی‌نظیر مردم در راهپیمایی 13آبان در شهر زنجان و کل کشور جای تقدیر و تشکر دارد، چرا که این حضور حماسی بود، اضافه کرد: پیام این حضور آن بود که مردم به خوبی دریافته‌اند که طرفدار اغتشاشات نیستند، با اینکه مطالبات به حقی وجود دارد، اما اغتشاشات را بر نمی‌تابند و ریشه آن را در ایران ستیزی آمریکا و دشمنان می‌دانند.

وی با اشاره به سالروز شهادت شهید طهرانی مقدم و با اشاره به خبر خوش سپاه پاسداران در تولید موشک‌های هایپرسونیک که یک دستاورد بسیار بزرگ برای صنعت موشکی ایران محسوب می‌شود، تصریح کرد: کشورمان به همت جوانان عرصه‌های علمی را یکی پس از دیگری در می‌نوردد. 

ناصحی مقدم با اشاره به موفقیت مجموعه شهری در ماه‌های گذشته گفت: خوشبختانه بودجه شهرداری محقق شده است و امیدواریم با این تحقق بودجه گامی در راستای جلب رضایت مردم برداریم و به سیاست‌گذاری‌هایی که برای سال بعد در بودجه شهری شده دست پیدا کنیم.

 

جذب نیرو در شهرداری‌ها باید با اخذ مجوز از نهادهای ذیربط باشد

 

در ادامه مهدی طالب، عضو شورای شهر زنجان با اشاره به اخبار منتشره درباره جذب نیرو در شهرداری زنجان اظهار کرد: جذب نیرو باید فقط از طریق برگزاری آزمون رخ دهد و قطعا قبل از آن همه موارد به اطلاع شهروندان می‌رسد.

عضو شورای شهر زنجان تصریح کرد: شهرداری زنجان پیگیر اخذ مجوز است و انتظار می‌رود بر اساس اولویت‌ها و نیاز شهرداری آزمون استخدامی برگزار شود و اعلام می‌کنیم هیچ جذبی بدون آزمون در شهرداری زنجان امکان‌پذیر نیست.

وی گفت: متاسفانه در گذشته عده‌ای به واسطه آشنایان و روندهای بدون ضابطه جذب شهرداری شدند، در حالی که جذب نیرو در شهرداری‌ها باید با اخذ مجوز از نهادهای ذیربط باشد، امسال مجوزی در این خصوص برای شهرداری زنجان اخذ نشده است البته شهرداری پیگیر اخذ مجوز جذب نیرو است.

۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای خرید اتوبوس درون‌شهری زنجان اختصاص یافت

حسین حمزه‌لوپاک عضو شورای شهر زنجان گفت: برای توسعه حمل‌ونقل عمومی شهر زنجان 200میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است و تحولاتی در این حوزه رخ خواهد داد.

وی تصریح کرد: یکی از نکاتی که باید در شهر زنجان مورد توجه قرار گیرد موضوع ترافیک و حمل و نقل شهری است که مطالعات در بخش اول آغاز شده و در رابطه با توسعه ناوگان نیز اقداماتی انجام شده است.

وی تصریح کرد: برای تهیه اتوبوس دولت یارانه در نظر گرفته است و امیدواریم با لحاظ 40اتوبوس و مینی‌بوس جدید شرایط تا حدی بهبود خواهد یافت؛ البته مجوز خرید 25دستگاه ون نیز برای الحاق به ناوگان اخذ شده و امیدواریم به زودی شاهد بهره‌مندی شهروندان از خدمات ارائه شده باشیم.

این عضو شورای شهر زنجان به موضوع احداث تقاطع‌های غیر همسطح در سطح شهر نیز اشاره کرد و یادآور شد: اصلاح خطوط اتوبوسرانی نیز مدنظر است و باید مردم را به سمت بهره‌مندی از خدمات این ناوگان با ارائه خدمات مطلوب سوق دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا