اجتماعی

کشف یک میلیون مواد محترقه قاچاق در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سردار رحیم جهانبخش با اشاره به اینکه پلیس برای چهارشنبه آخر سال در آماده باش ۱۰۰ درصدی است، اظهار کرد: به هنجارشکنان اجازه قانون شکنی را نخواهیم داد.

فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: تمام تمهیدات لازم برای ممانعت از انجام اقدامات خطر‌آفرین در چهارشنبه آخر سال انجام و با دستگاه قضایی نیز هماهنگی‌های لازم به عمل آمده است.

وی با اشاره به اینکه نباید به خاطر خوشحالی چند دقیقه‌ای و هیجانات لحظه‌ای جان خود و دیگران را به خطر بیندازیم، افزود: با شرایط کرونایی موجود اگر تجمعات انجام گیرد موج چهارم کرونا آغاز می‌شود و این ویروس همانند یک ترقه قدرتمند بی صدا جان همگان را تهدید می‌کند.

سردار جهانبخش با اشاره به آماده باش 100 درصدی پلیس برای اجرای ماموریت‌های چهارشنبه آخرسال و نوروز، گفت: پلیس با تعاملات صورت گرفته با مقام قضائی و همکاری سپاه، سازمان‌های مردم نهاد و اقشار مختلف مردم با کسانی که موازین قانونی را رعایت نکنند برخورد قانونی خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف یک میلیون عدد مواد محترقه قاچاق و قریب یک تن پیش ساز این مواد در استان خبر داد و گفت: با افرادی که موجب خطرآفرینی در شهر شوند برخورد می‌شود.

وی با شاره به اینکه نظارت و کنترل خانواده‌ها نقش اساسی در کاهش آسیب‌ها و خطرهای ناشی از چهارشنبه آخر سال دارد، گفت: پلیس همسنگر با کادر درمان به مردم خدمت می‌کند.

سردار جهانبخش برخورد با پدیده سرقت و مواد مخدر را از اولویت‌های پلیس استان در نوروز و سال آتی عنوان کرد و گفت: امیدواریم شاهد چهارشنبه و نوروزی ایمن در شهر باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا