اجتماعی

کرونا برای کشور هم تهدید بود و هم فرصت

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان زنجان گفت: کرونا برای کشور به جهت گستردگی و ناشناخته هم تهدید بود و هم فرصت. هنر جامعه ما این بود که توانست این تهدیدات دا به فرصت تبدیل کند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،احمد نقیلو در دیدار با نمایندگان دبیرخانه هیأت موسس دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص بررسی عملکرد واحدهای دانشگاه در دوران شیوع کرونا اظهار داشت: ترویج روحیه ایثار و فداکاری از دستاوردهای معنوی دوران کرونا بود و همه مردم در ترویج این فضا نقش آفرینی کردند.

وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامي استان زنجان در زمینه پیشگیری و مبارزه با کرونا از همه ظرفیت های مادی و معنوی استفاده کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان زنجان با اشاره به تولید محصولات پیشگیری از شیوع کرونا گفت: این دانشگاه طی روزهای بحران کرونا اقدام به تولید ماسک، محلول ضدعفونی و گان پزشکی کرد و در اختیار جامعه هدف قرار گرفت.

وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامي استان زنجان در دوران کرونا همگام و همراه جامعه پزشکی و سایر نهادهای مسئول برای پیشگیری از شیوع کرونا بود.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامي استان زنجان با اشاره به ایجاد و توسعه بستر آموزش مجازی در استان گفت: دانشگاه آزاد اسلامي استان زنجان از جمله دانشگاه‌هایی بود که آموزش در فضای مجازی را برای دانشجویان راه اندازی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا