اجتماعی

کارگاه آموزشی نجات فرد برق گرفته از روی شبکه های توزیع برق برگزار شد

معاون منابع انسانی شرکت توزیع برق زنجان با اعلام این خبر گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی کاربردی ویژه برقکاران و متخصصان فعال بر روی شبکه های توزیع برق، با هدف آمادگی در شرایط اضطراری و نجات افراد حادثه دیده و کاهش هزینه های اجتماعی، اقتصادی و تلفات انرژی بطور مستمر در حال آموزش می باشد .

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،این دوره با حضور پرسنل سیمبان از امورهای اقماری شرکت برگزار و روشهای نجات افراد از بالای پایه برق با استفاده از تجهیزات به وسیله طناب کمکی و سازه مجاور، توسط مدرس علی یزدانشناس از کارشناسان حوزه دفتر لوازم خدمات مشترکین آموزش داده شد.

در این دوره که به مدت2 روز بصورت تئوری و عملی برگزار شد، امداد وکمک های اولیه و احیاء فرد به صورت کاربردی برای پرسنل تشریح و اجرا گردید.

گفتنی است دراین دوره آموزشی مباحث اصول اولیه نجات در ارتفاع و نحوه برخورد با مصدوم درحریم شبکه برق، تجهیزات ایمنی نجات و اصول اولیه نجات در ارتفاع، نحوه ی ایجاد کارگاه نجات در ارتفاع،گره های پرکاربرد کار در ارتفاع، آموزش آخرین روش احیاء قلبی ریوی(cpr) بصورت تئوری و عملی تدریس شد.

شایان ذکر است کارگاه آموزشی یادشده به همت دفتر آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی و هیات کوهنوردی این شرکت برگزار شد که در پایان به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر آموزشی از سوی دفتر مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی آذربایجان صادر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا