حوادث

چهارشنبه آخر سال منجر به قطع عضو یک زنجانی شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،اصغر جعفری روحی با بیان اینکه در چهارشنبه آخر سال همه پایگاه‌های اورژانس در آماده باش کامل بودند،اظهار کرد: امروز علاوه بر پایگاه‌های ثابت تعداد 8 کد آمبولانس در شهر زنجان و 7 آمبولانس نیز در شهرستان‍‌ ها برای پاسخ به حوادث احتمالی مستقر و اقدام به امدادرسانی به مصدومان بودند.

وی با بیان اینکه اکثرا مصدومیت های حادثه چهارشنبه آخر سال شدید نبودندت: افرادی که در حوادث امروز مجروح شده بودند در سنین ۲۵ تا ۳۵ سال بودند.

جعفری با اشاره به اینکه دو مورد آسیب جدی در حادثه چهارشنبه سوری در استان زنجان داشتیم عنوان کرد: متاسفانه دست یکی از حادثه دیدگان آسیب جدی دیده بود که در بیمارستان آیت الله موسوی زنجان تحت عمل چراجی قرار گرفت و از ناحیه مچ دست قطع شد.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و خدمات پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه شخص قطع عضو شده به بیمارستان موسوی منتقل شده است، اضافه کرد: خوشبختانه از بین مصدومین فوتی نداشتیم.

وی افزود: ۹۵ درصد آسیب دیدگان در چهارشنبه آخر سال گذشته، در شهرها اتفاق افتاده و بیشترین عامل حادثه ترقه و مواد محترقه دست ساز بوده است و متاسفانه بیشترین آسیب‌دیدگان دانش‌آموز بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا