اقتصاد

پیگیر مسیر دسترسی به شهرک آی تی زنجان هستیم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان پیگیری مسیر دسترسی به شهرک آی تی زنجان را از دیگر پیگیری‌های انجام شده در جلسه عنوان و گفت: در این مورد دو گزینه پیگیری می‌شود که یکی خروجی از آزادراه و دیگری ایجاد یک راه دسترسی از جاده قدیم است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ناصر فغفوری در جلسه ستاد رفع موانع تولید در جمع خبرنگاران اظهار داشت:پیگیری مصوبات قبلی ستاد تسهیل، مطابق روال همیشگی جزو دستورات این جلسه است.

وی با اشاره به مصوبه بررسی راه دسترسی مناسب به شهرک تخصصی آی‌.تی زنجان، تصریح کرد: دو گزینه برای حل این مسئله پیشنهاد شد که پیگیری این مصوبه را اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بر عهده گرفت و قرار شد که یک راه استاندارد ورودی – خروجی از آزادراه و همزمان راهی از جاده قدیم، از محلی که پلی با ارتفاع کم در آنجا قرار دارد، بررسی و کارشناسی شود تا اگر امکان ایجاد راه بود، این مسئله نیز انجام گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به وجود یک واحد تولیدی در جاده بناب، ادامه داد: این واحد تولیدی در اخذ مجوز از سوی شهرداری و بخشداری ناکام مانده بود که با پیگیری‌های استاندار با شهردار، این مسئله نیز حل شده و انتقال سند این واحد توسط اداره ثبت اسناد انجام خواهد شد.

این مقام مسئول به بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی از جمله تخصیص سوخت به روال معمول اشاره کرد و افزود: بر اساس مصوبه در مواقع بروز مشکل برای بارگذاری موارد، روال کاغذی امور برای تخصیص سوخت مورد نیاز واحدهای صنعتی بازیابی خواهد شد.

فغفوری به پرداخت بخشی از مطالبات ایریکو در رابطه با اجرای پروژه راه‌آهن شمال غرب اشاره کرد و گفت: این اقدام که در راستای سپردن پروژه‌ها دیگر انجام می‌شود توسط استاندار پیگیری خواهد شد.

این مسئول درباره آخرین وضعیت تسهیلات ریالی سرجین‌بافت که در جلسه مطرح شد، خاطرنشان‌ کرد: چهار مورد استعلام خواسته‌ شده بانک ملی برای تزریق تسهیلات محقق شده‌ است. همچنین تامین تسهیلات این واحد تولیدی مصوب شد، لذا نداشتن تعهدات ارزی که موضوع را پاک می‌کرد نیز جزو مصوبات بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا