ورزش

پرچم جام پرچم در زنجان بالاست

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان از برگزاری رقابت های استان زنجان در دو فاز خبر داد و گفت: تا کنون احمدکندی و سعید آباد از ایجرود و خیرآباد سلطانیه به مرحله بعد صعود کردند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،غفار امانی از برگزاری مسابقات جام پرچم استان زنجان در دو فاز خبر داد و اظهار داشت: تاکنون مسابقات در بخشی از فاز 1 برگزار و در بخش های دیگر در حال برگزاری و پیگیری است.

وی با بیان اینکه شهرستان ایجرود در فاز اول، این رقابت های پرشور و جذاب را برگزار کرده تصریح کرد: شهرستان سلطانیه نیز در بخش بانوان تمام شد و در بخش آقایان با حضور 18 تیم در حال برگزاری است.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزاری رقابت های جام پرچم در شهرستان های طارم، خرمدره، ایجرود و بخش مرکزی را در فاز اول اعلام کرد و افزود: طارم، خرمدره و بخش مرکزی زنجان به علت قرار گرفتن در فصل برداشت محصول مسابقات را به آبان ماه موکول کردند.

امانی همچنین با بیان اینکه تیم قهرمان در این رقابت ها تا بهمن ماه باید اعلام شود اظهار داشت: شهرستان های زنجان رود، قره پشتلو، ماهنشان، خدابنده و ابهر در فاز دوم و در مرحله تکمیل مدارک هستند و رقابت ها از هفته اول آبان ماه برگزار می شود.

گفتنی است شهرستان ایجرود در بخش بانوان با شرکت 4 تیم، تیم روستای سعید آباد و در بخش آقایان با شرکت 32 تیم، تیم روستای احمد کندی را قهرمان مسابقات اعلام کرد و در سلطانیه نیز در بخش بانوان با حضور 10 تیم، تیم روستای خیر آباد به مرحله بعد صعود کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا