اجتماعی

پروژه اصلاح شبکه توزیع برق بازار تاریخی زنجان به زودی به پایان می‌رسد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان از ادامه روند اجرای پروژه کابل‌کشی و ساماندهی شبکه‌ توزیع برق بازار تاریخی شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،پیام جوادی  با اشاره به قدمت بالای شبکه توزیع برق بازار و نیاز به بازآفرینی شبکه توزیع برق این مجموعه اظهار داشت: با تلاش و مطالعات همکاران توزیع برق زنجان، پروژه اصلاح شبکه برق بازار تاریخی شهر زنجان به همت امور برق غرب طراحی و اجرا شد.

وی با اشاره به محوریت اقتصادی بازار در شهر زنجان و تردد پرشمار شهروندان از معابر بازار گفت: بازار زنجان با توجه به پیشینه تاریخی حفظ بافت تاریخی آن از دغدغه‌های همکاران ما بود و اجرای این طرح با توجه به اینکه رضایت کسبه نیز باید تامین می‌شد با مشکلات فراوانی روبرو بود پروژه اصلاح شبکه توزیع برق این مجموعه در چند فاز طراحی شده است.

جوادی پیرامون این پروژه افزود: در فازهای پیشین با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال و نصب 46 کنتور هوشمند برای مشترکان این مجموعه تاریخی به اتمام رسیده و فاز نهایی نیز با بودجه 6میلیارد و 850میلیون ریال و نصب 45 کنتور هوشمند در دو بخش تامین اعتبار شده که بخش نخست آن در راسته پنیر فروشان به اتمام رسیده و بخش دوم آن در راسته میوه‌فروشان با پیشرفت 80درصدی در آستانه بهره‌برداری است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با تقدیر از همکاری کسبه بازار تاریخی زنجان در اجرای این پروژه عنوان کرد: کاهش چشمگیر تلفات و پیشگیری از وقوع حوادث یکی از اهداف اصلی اجرای این طرح است و امید است کسبه بازار نیز با رعایت حریم شبکه و استفاده درست از انرژی ما را در تامین برق پایدار و ایمن یاری نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا