با ما همراه باشید

اقتصاد

پرداخت سه هزار فقره تسهیلات بدون ضامن در زنجان

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان زنجان گفت: تسهیلات بدون نیاز به ضامن بر اساس اعتبار سنجی مشتریان انجام می شود.

منتشر شده

در

پرداخت سه هزار فقره تسهیلات بدون ضامن در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حسن خانمحمدی مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان زنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت 22 آذر چهاردهمین سالروز تاسیس بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار شد، گفت: 22 آذرماه، آغاز پانزدهمین سال فعالیت اثر بخش بانک قرض الحسنه مهر ایران است.

وی با بیان اینکه در این سال ها بانک مهر ایران با استراتژی منسجم ضمن افزایش پرداخت تسهیلات در راستای حمایت از اشتغالزایی، توانمند سازی نیازمندان و کمک به رونق کسب و کارها، پیشتاز صنعت بانکداری نوین در کشور بوده است ،تصریح کرد: این بانک با سرعت مسیر رشد و بالندگی را در تمام بخش ها
طی می کند.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان زنجان با اشاره به اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران، به عنوان بزرگترین بانک قرض الحسنه کشور، با تکیه بر ارزشهای اساسی اعتماد آفرینی، نوآوری، مشتری محوری و مسئولیت پذیری اجتماعی در پی خلق ارزش پایدار است؛افزود:این بانک با ایمان راسخ و باور عمیق به اهمیت توانمند سازی نیازمندان و اقشار کمتر برخوردار، »رشد و توسعه اقتصادی مسئولانه را به عنوان محوری راهبردی، چراغ راه تمامی فعالیت های خود قرار داده است و تلاش می کند .

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان زنجان با بیان اینکه ساخت های بانکداری نوین با هدف مهاجرت از بانکداری الکترونیک به سوی بانکداری دیجیتال و بانکداری هوشمند، گسترش فعالیت های حوزه مسئولیت اجتماعی در راستای کمک به مردم مناطق محروم تنها بخشی از دستاوردهای این بانک در سال های اخیر بوده است.

این مقتم مسئول گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۶۰۰ زوج زنجانی مبلغ ۴۶۰ میلیارد ریال بدون نوبت از این بانک تسهیلات دریافت کردند. 

خانمحمدی خاطر نشان کرد: برای زوج هایی که آقا زیر ۲۵ سال و خانم زیر ۲۳ باشد تسهیلات ازدواج هر یک از زوجین یک میلیارد ریال است.

وی گفت: چنانچه همین شرط سنی برای خانم و آقا از خانواده ایثارگران باشد مبلغ تسهیلات با افزایش ۲ برابری به ۲ میلیارد ریال می رسد.

خانمحمدی ادامه داد: برای بقیه گروه های سنی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ۷۰۰ میلیون ریال برای هر کدام از زوج ها پرداخت می شود.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان زنجان با بیان اینکه بانک مهر ایران سعی کرده است وامهای قرض الحسنه ای که به منظور تأمین مالی بنگاههای کوچک ارائه کند عنوان کرد:، در راستای رونق کسب و کارهای داخلی و البته توسعه پایدار اقتصادی در سطح کالن باشد و برای رسیدن به این هدف، حمایت از صنایع دانش بنیان و متکی به فناوری باال به طور خاص مد نظر بوده است.

خانمحمدی افزود: تسهیلات بدون نیاز به ضامن بر اساس اعتبار سنجی مشتریان انجام می شود.

وی اظهار داشت: تامین ضامن یکی از چالش‌های متقاضیان دریافت تسهیلات بانکی است که در بانک قرض الحسنه مهر ایران برای مشتریانی که برای این مجموعه ارزش آفرینی و اعتبار دارند شرایط ضامن را تسهیل کرده و پیشگام در حذف ضامن شده ایم.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان زنجان تاکید کرد: تاکنون سه هزار فقره تسهیلات از مبلغ ۵۰ تا یک هزار میلیون ریال بدون ضامن برای این مشتریان پرداخت کرده ایم.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان زنجان با بیان اینکه مشکل تامین ضامن حتی برای مشتریان خوش حساب نیز موجب شده است گفت: متقاضیان وام از دریافت تسهیلات محروم یا با چالش جدی مواجه شوند.

خانمحمدی خاطرنشان کرد: شرایط برخورداری از تسهیلات بدون ضامن خوش‌حسابی مشتری و امتیاز حساب است که فقط با اتکا به یک برگه چک و بدون نیاز به هیچ ضمانت اضافه‌ تسهیلات پرداخت می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اقلام پزشکی در راستای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور پیشگیری و مهار شیوع کرونا در ۲ فاز انجام شد.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان زنجان خاطرنشان کرد: کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن ساز، ترمومتر حرفه ای، پالس اکسی متر، بارکد خوان و ترالی اورژانس از جمله اقلام پزشکی اهدا شده به ارزش هفت میلیارد و ١٠٠ میلیون ریال است.

وی افزود: این اقلام از محل درآمدهای وجه التزام (جریمه دیر کرد مشتریان) خریداری شد که بر اساس قانون دریافت و به انجام کارهای عام المنفعه اختصاص می یابد.

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اقتصاد

153 روستای زنجان روی گسل زلزله قرار دارد

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: ۱۵۳ روستا در کل استان زنجان روی گسل زلزله قرار دارد که از این تعداد ۱۸ هزار واحد مسکونی در این محدوده قرار گرفته و ۸ هزار واحد مقاوم سازی شده و ۱۰ هزار واحد باقی مانده نیازمند مقاوم‌سازی است.

منتشر شده

در

توسط

153 روستای زنجان روی گسل زلزله قرار دارد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، رضا خواجه‌ای در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی روستای«لگاهی» که با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و عضو شورای مرکزی بنیاد مسکن انجام شد، اظهار داشت: ۵۱ هزارمین واحد مقاوم سازی شده در روستاهای استان زنجان امروز افتتاح شد و در تلاشیم تا ۴۵ درصد باقی‌مانده از واحد‌هایی که نیازمند مقاوم‌سازی‌اند را به شرط مشارکت مردم تا پایان سال ۱۴۱۰ مقاوم‌سازی کنیم و جشن پایان مقاوم سازی را در استان بگیریم.

وی افزود: ۱۵۳ روستا در کل استان زنجان روی گسل زلزله قرار دارد که از این تعداد ۱۸ هزار واحد مسکونی در این محدوده قرار گرفته و ۸ هزار واحد مقاوم سازی شده و ۱۰ هزار واحد باقی مانده نیازمند مقاوم‌سازی است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تصریح کرد:در راستای کاهش آسیب‌های ناشی از بلایای طبیعی، روستا جابه‌جا نمی‌شود و تلاش بر نوسازی و مقاوم‌سازی آن است.

خواجه ای با بیان اینکه طبق برنامه ریزی امسال ۵ هزار واحد مقاوم‌سازی خواهد شد عنوان کرد: جا‌به‌جایی به دلیل قرارگرفتن روستا‌ها بر روی گسل وجود ندارد.

ادامه مطلب

اقتصاد

رتبه بالای زنجان در نوسازی خانه های روستایی

نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و عضو شورای مرکزی بنیاد مسکن با اشاره به میانگین کشوری که ۵۲ درصد از خانه‌های روستایی نوسازی شده است گفت: استان زنجان در این خصوص میانگین بالاتری دارد.

منتشر شده

در

توسط

رتبه بالای زنجان در نوسازی خانه های روستایی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت‌الاسلام حسین روحانی‌نژاد در سفر به استان زنجان در افتتاح پروژه های بنیاد مسکن در روستای لگاهی اظهار داشت: یکی از ماموریت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، آبادی روستاها است.

وی با بیان اینکه چند فعالیت اساسی در رابطه با مناطق روستایی در دست اقدام است ؛ تصریح کرد:طرح هادی برای روستاها تهیه شده و پس از مطالعات علمی و مشخص شدن کالبد اصلی روستا، برای توسعه و کاربری اراضی آن محدوده طرح هادی مشخص می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و عضو شورای مرکزی بنیاد مسکن با بیان اینکه تفاهمی با سازمان ثبت اسناد کشور در راستای ارزش‌افزوده پیدا کردن املاک روستایی انجام شده است،افزود: طبق این تفاهم سند را برای املاک روستاییان صادر می‌شود و امروز نیز در روستای «لگاهی» تعدادی از اسناد املاک روستایی به صاحبان آن تحویل داده شد.

روحانی نژاد با بیان اینکه هدف از اجرای طرح هادی اصلاح معابر و خیابان ، سنگفرش و گذرگاهها در قالب سنتی است،عنوان کرد: برای مقاوم سازی واحدهای روستایی و جلوگیری از بلایای طبیعی نیز تسهیلات ارزان قیمت نیز در اختیار روستاییان قرار می گیرد.

وی با اشاره به میانگین کشوری که ۵۲ درصد از خانه‌های روستایی نوسازی شده است خاطر نشان کرد: استان زنجان در این خصوص میانگین بالاتری دارد و ۵۵ درصد از خانه‌های روستایی استان زنجان نوسازی و مقاوم‌سازی شدند. امیدواریم طبق برنامه‌ریزی‌ها عمران و آبادی مناطق در نظر گرفته شده تا سال ۱۴۱۰ به اتمام برسد.

ادامه مطلب

اقتصاد

کسب قهرمانی مقتدرانه دوگانه زنجان در رقابت‌های قهرمانی جوانان کشور

تیم سه گانه ی جوانان زنجان با اقتدار قهرمان مسابقات دواتلون ( دوگانه) اسپرینت قهرمانی کشور شد.

منتشر شده

در

توسط

کسب قهرمانی مقتدرانه دوگانه زنجان در رقابت‌های قهرمانی جوانان کشور

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مسابقات دواتلون قهرماني كشور آقايان ١٤٠١ صبح يكشنبه ١ خرداد ماه به ميزباني تبريز و در ورزشگاه يادگار امام اين شهر برگزار شد. که حاصل این مسابقات برای تیم زنجان کسب عنوان قهرمانی تیمی جوانان و عنوان سومی تیمی بزرگسالان و مقام دوم انفرادی رده ی جوانان بود.

‏‎اين مسابقات با شركت بيش از ٤٠ نفر از برترين ورزشكاران دواتلون از ١٥ استان كشور در دو رده سني جوانان و بزرگسالان برگزار شد كه در پايان و در رده سني جوانان محمد ياسر سجاد از استان اصفهان به مقام قهرمانی رسید.

مهدي شافعيان ورزشکار آتیه دار زنجان در رده دوم کشور قرار گرفت .
فريد هادي پور از چهارمحال و بختياري بر سكوي سوم ايستاد.

در رقابت تيمي رده سني جوانان، زنجان به مقام قهرماني رسید ، پس از زنجان استان آذربايجان شرقي دوم شد و عنوان سوم نيز به استان آذربايجان غربي رسيد.

در بخش تيمي رده بزرگسالان اين مسابقات استان گلستان قهرمان شد و استان هاي آذربايجان شرقي و زنجان نيز به ترتيب صاحب عناوين دوم و سوم شدند.

 

کسب قهرمانی مقتدرانه دوگانه زنجان در رقابت‌های قهرمانی جوانان کشور

ادامه مطلب

برترین ها