اجتماعی

پخش ویژه برنامه بایرام گجه لری به مناسبت دهه امامت و ولایت از شبکه اشراق

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت:ویژه برنامه " بایرام گجه لری" با آیتم های شاد و مفرح از امشب به مناسبت عید قربان و دهه امامت و ولایت از ساعت۲۲ هر شب از محل منطقه گردشگری گاوازنگ زنجان بصورت زنده پخش خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن لطیفی با بیان اینکه شبکه اشراق مناجات حضرت سیدالشهداء و دعای عرفه را از ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۱۹ تیرماه از صحن مطهر امامزاده سید ابراهیم، حسینیه اعظم زنجان و بقعه قیدار نبی(ص) بصورت زنده پخش می کند اظهار داشت: این مراسم معنوی همزمان از شبکه استانی صدا هم بصورت مستقیم پخش می شود.

وی افزود: ویژه برنامه ” بایرام گجه لری” با آیتم های شاد و مفرح از امشب به مناسبت عید قربان و دهه امامت و ولایت از ساعت۲۲ هر شب از محل منطقه گردشگری گاوازنگ زنجان بصورت زنده پخش خواهد شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان تصریح کرد:حضور گروه های موسیقی محلی، گروه های سرود، نمایندگانی از جامعه هنری-کارآفرینان و نخبگان، گزارش های مردمی و آیتم های شاد و جذاب از بخش های متنوع این برنامه شبانگاهی خواهد بود.

لطیفی با اشاره به سایر برنامه های روتین شبکه اشراق خاطر نشان کرد:  زنجانا سلام، خانواده، جوان، کودک و روستا هم با اختصاص آیتم های ویژه با حال و هوای این ایام پخش خواهد شد.

وی با بیان اینکه شبکه استانی صدا هم با ویژه برنامه”مصباح” از ساعت۱۰ تا۱۱.۳۰ اعیاد قربان و غدیر، همراه شنوندگان خواهد بود گفت: برنامه ایمان جلوه سی از ساعت ۷ صبح عید قربان پخش می شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان افزود:بخش کارشناسی، ارتباط با کمیته امداد، پخش پیام های مردمی، موسیقی محلی و پویش کمک های مومنانه، گزارش از دیدار با سادات، آداب و رسوم عید و بسته های صوتی،  از آیتم های این برنامه های زنده رادیویی است.

لطیفی عنوان کرد: مشکات عنوان دیگر برنامه معاونت صداست که ترانه های شاد و محلی را در روز عید قربان و عید غدیر از ساعت  ۸:۳۰  به درخواست مخاطبان پخش خواهد کرد.

این مقام مسئول با اشاره به پخش برنامه ولایت بایرامی در طول دهه امامت بصورت زنده از ساعت ۱۸ به مدت ۵۵ دقیقه تصریح کرد: برنامه اهل ولایت با موضوع غدیر با بهره از بیانات رهبری در این ایام از ساعت ۲۰:۲۰ به مدت ۱۵ دقیقه پخش خواهد شد.

وی افزود:علاوه بر این سایر برنامه های تولیدی و تأمینی حوزه های سیما و رادیو نیز با حال و هوای این ایام پخش خواهد شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با بیان اینکه معاونت اطلاعات و اخبار مرکز هم با پوشش مراسم احسان و نیکوکاری،گزارش های ذبح قربانی، کمیته امداد و ذبح قربانی در شهرستان طارم، نماز بندگی، گزارش یاعلی(ع) و پوشش جشنهای قربان تاغدیر، گزارش فرزندان علوی و درمجموع ۱۰گزارش تولیدی و رویدادی رادیویی وتلویزیونی بمدت ۵ساعت و۴۰ دقیقه همراه مخاطبان بخش های خبری خواهد بود.

لطیفی گفت:معاونت فضای مجازی مرکز هم با تولید تولید آیتم منبر یک دقیقه ای در خصوص غدیر، تولید اینفوگرافیک و پوستر مرتبط با موضوعات مرتبط با قربان و غدیر، تولید پادکست گرافی با محوریت اثبات غدیر در راستای جهاد تبیین و پاسخگویی به شبهات، بهره گیری از ظرفیت موسیقی و کلیپهای شاد برای ایجاد حس عید و جشن بزرگ مسلمانان، اطلاع رسانی جشنها و مسابقات قربان تا غدیر و بازنشر تولیدات سیما و صدا در بسترهای فضای مجازی همراه مخاطبان خود در فضای مجازی خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا