اجتماعی

پخت 74 واحد نانوایی بصورت فوق العاده در شهر زنجان

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: 74 واحد نانوایی لواش، بربری و سنگک برای ارائه خدمات و تامین نان شهروندان زنجانی از تاریخ 5 آذر تا 7 دی ماه سال جاری به صورت دو شیفت و سه شفیت در سطح شهر زنجان پخت خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ولی اله زمانی با اشاره به پخت یکسره برخی از نانوایی‌ها، اظهار کرد: بر اساس مصوبات کارگروه آرد و نان و تاکیدات مقام عالی استان بصورت فوق العاده تا ساعت 20 شب ارائه خدمات خواهند نمود.

 وی افزود: 42 واحد منتخب نانوایی لواش به صورت یکسره از ساعت 6:30 تا 17 عصر تا 5 دی ماه سالجاری به‌ صورت فعال در دو شیفت کاری فعالیت می کنند.

زمانی با بیان اینکه آردهای تخصیصی در قالب فوق العاده می باشد، گفت: 24 واحد منتخب نانوایی لواش نیز، ساعات پخت خود را نسبت به تعداد تخصیص سهمیه آرد در شیفت صبح، عصر و شب تا ساعت 20 افزایش می‌دهند .

وی افزود: 8 واحد منتخب نانوایی بربری و سنگک با اختصاص سهمیه فوق العاده در قالب افزایش زمان پخت در شهر زنجان فعالیت می کنند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان اظهار کرد: با هماهنگی‌هایی که از طریق استانداری زنجان صورت گرفته، بررسی و صحت عملکرد واحدهای نانوایی مشمول تخصیص آرد فوق العاده به صورت روزانه و مستمر زیرنظر کارشناسان استانداری زنجان مورد نظارت و کنترل واقع می گردد.

این مسئول خاطرنشان کرد: براساس هماهنگی‌های دستگاه‌های اجرایی، واحدهای نانوایی بر حسب مسیرهای پرتردد، خیابان‌های اصلی، شهرک‌های اقماری پرجمعیت، مناطق محروم، حاشیه شهر زنجان انتخاب و اقدام به پخت دو و سه شیفت خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا