اجتماعی

پارک رز زنجان هفته آینده افتتاح می شود

شهردار زنجان از افتتاح پارک رز در هفته آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا فیروزفر در آئین افتتاح مرکز معاینه فنی خودروهای سبک اظهار داشت: مرکز معاینه فنی شهرداری با اعتبار ۲۸ میلیارد ریال احداث شده و در ابعاد ۶۵۰۰ مترمربع دارای ۲۵۰ متر سالن تست است.

وی افزود: آسفالت‌ریزی معابر اصلی با جدیت انجام می‌شود و این اقدام مثال‌زدنی است. در حال‌ حاضر در چهار نقطه شهر به صورت هم‌زمان آسفالت‌ریزی انجام می‌شود و مناطق محروم نیز از این قاعده مستثنی نیستند؛ معابر فرعی نیز در اولویت بعدی آسفالت‌ریزی است.

شهردار زنجان با بیان اینکه قسمت اعظم اقدامات عمرانی پروژه سبزه میدان به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد خاطرنشان کرد: کف‌سازی بازار که از دغدغه‌های مهم مدیریت شهری در سال‌های گذشته بوده است در یک حرکت جهادی آغاز شده و بخش بازار بالا تا دو ماه آینده به اتمام می‌رسد؛ طرح بازار پایین نیز در دستور کار است.

فیروزفر از اتمام عملیات عمرانی معبر پادگان تا دو روز آینده خبر داد و ادامه داد: در ادامه روند افتتاح طرح‌های عمرانی، هفته آینده پارک رز نیز به بهره‌برداری می‌رسد و ایستگاه آتش‌نشانی شماره هفت شهرداری نیز برای خدمات‌رسانی بهتر شهروندان زنجانی به بهره‌برداری رسید.

وی انجام اقدامات فرهنگی و جشن‌های عید تا عید را نقطه قوتی برای رضایت شهروندان دانست و تاکید کرد: تمام نقاط شهر متأثر از برنامه‌های فرهنگی سازمان است و ندای یا علی در چهار گوشه شهر شنیده می‌شود.

شهردار زنجان با بیان اینکه امروز شهرداری کمر همت بسته تا به شهروندان زنجانی به‌طورشایسته خدمت‌رسانی کند، گفت: روزانه با تشکیل جلسات متعدد برنامه‌های شهرداری شکل هدف‌مندی پیدا می‌کند و شهرداری و شورا پروژه‌ها را با جدیت پیگیری می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا