اجتماعی

پارکینگ طبقاتی سعدی شهریور سالجاری افتتاح می شود

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه پارکینگ طبقاتی سعدی نیز با جدیت پیمانکار پبشرفت خوبی دارد و شهریور امسال افتتاح خواهد شد، گفت: مطلب دیگر هم خرید 36 دستگاه اتوبوس به مبلغ 60 میلیارد تومان است و 8 دستگاه نیز به صورت یارانه‌ای از طریق وزرات کشور در اختیار شهرداری قرار داده شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،منصور مرادلو در حاشیه افتتاح دوربرگردان پل امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به اینکه ما در تلاش هستیم که پیگیر مطالبات مردم باشیم، اظهار داشت: یکی از این مطالبات سبزه‌میدان بود که با بررسی مشکلات آن در شورای پنجم و عقد قرارداد در شورای ششم امورات پیگیری شد و آخرین قرارداد 89 میلیارد تومان است.

وی با اشاره به کف‌سازی قسمت شرقی و غربی افزود: صحن جنوبی پروژه نیز تأمین اعتبار شده است و در تلاش هستیم که در اواسط پاییز این قسمت جمع‌بندی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان به پروژه پادگان نیز اشاره کرد و گفت: 16 آبان سال قبل پیمانکار دیواره‌های شمالی و جنوبی را به پایان رساند و حتی بالای 90 درصد دیواره شرقی نیز انجام شد.

وی با اشاره به اینکه قراردادی به مبلغی 9 میلیارد و 100 میلیون تومان برای آسفالت پادگان منعقد شده است، افزود: قرارداد مربوط به روشنایی نیز بسته شده است و زمانی که این دو کار انجام شد، پادگان بازگشایی خواهد شد و مشکل 100 هزار نفر از این بابت حل خواهد شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه پارکینگ طبقاتی سعدی نیز با جدیت پیمانکار پبشرفت خوبی دارد و شهریور امسال افتتاح خواهد شد، تصریح کرد: مطلب دیگر هم خرید 36 دستگاه اتوبوس به مبلغ 60 میلیارد تومان است و 8 دستگاه نیز به صورت یارانه‌ای از طریق وزارت کشور در اختیار شهرداری قرار داده شده است.

مرادلو با اشاره به اینکه مهمترین مسئله‌ای که شورا پیگیر آن است، مسیر آرامستان است، اضافه کرد: چون تردد در آن مسیر دچار ترافیک است، به دنبال حل آن هستیم که این کار نیز با حضور قرارگاه خاتم انجام خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان تصریح کرد: از دیگر اقدامات شورا و شهرداری نیز ساخت بوستان هاشمی‌نژاد است که قرارداد آن هفته گذشته منعقد شده است که امیدواریم کار ساخت آن در 15 ماه به پایان برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا