اقتصاد

وفور کالا و آرامش خاطر مردم مهمترین تلاش دولتمردان در اصلاح نظام ارزی است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ابوالفضل رفیعی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان اظهار داشت: اهداف این طرح با تعامل و همکاری اصناف و عموم مردم و نظارتهای مستقیم و دقیق متولیان امر بر بازار جهت جلوگیری از افزایش غیرواقعی قیمت کالاهای مورد نیاز مردم محقق خواهد شد.

وی با بیان اینکه زنجان با پیش بینی تمامی ابعاد و تامین ذخایر کالاهای استراتژیک آماده اجرای طرح اصلاح سیاست های ارزی کشور در استان است، اظهار داشت: انتخاب زنجان برای پایلوت اجرای شیوه جدید عرضه نان نیز تصمیم کشوری و هوشمندانه بوده است.

رفیعی با تاکید بر اینکه در این شیوه هیچگونه افزایش قیمت و یا محدودیتی در خرید نانهای سنتی برای عموم مردم اعمال نخواهد شد، تصریح کرد: در این روش حمایت ها از ابتدای زنجیره به انتهای زنجیره منتقل می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان هم افزایی و تعامل صاحبان نفوذ، رسانه ها و همه آنانی که دلسوز نظام بوده و دغدغه مردم را دارند را لازمه اجرای موفق و با کمترین تبعات جراحی اقتصادی پیش روی کشور دانست و خاطرنشان کرد: منافع اجرای این طرح متوجه کل نظام و کشور است که باید به درستی تبیین شود.

رفیعی با تاکید بر اینکه دشمن در شرایط حساس کنونی نیز بیش از گذشته در پی تحریک و ناامید سازی مردم و ایجاد اخلال در اداره امور کشور است، گفت: اقدامات توجیهی و تشریح چگونگی و اهداف اصلاح نظام یارانه ای کشور به خصوص از سوی نخبگان جامعه، به یقین توطئه های دشمنان را خنثی خواهد کرد.   

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا