اجتماعی

واگذاری 22 واحد مسکن به مددجویان بهزیستی

مدیرکل بهزیستی استان زنجان از افتتاح ۲۲ واحد مسکن مددجویی به افراد دارای معلولیت و مددجویان تحت پوشش بهزیستی خبر داد و گفت: این مراسم همزمان با واگذاری ۲۸۳۶ واحد در سراسر کشور از طریق ویدئوکنفرانس با حضور معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سلمان حسینی با بیان اینکه از ابتدای نهضت مسکن ۲ هزار ۷۶۷ واحد به مددجویان واگذار شده است، افزود: تا آخر سال جاری واگذاری ۱۰۵ واحد مسکن به مددجویان پیش بینی شده است که ۲۲ واحد از این تعداد در هفته بهزیستی واگذار شد.

وی یادآور شد: ۶ واحد مسکونی در شهرستان زنجان، ۹ واحد خدابنده، ۲ واحد ابهر، ۲ واحد سلطانیه، ۲ واحد طارم، ۱ واحد در ایجرود به مددجویان واجد شرایط واگذار شد.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه از ۲۲ واحد مسکن ۱۸ واحد روستایی و ۴ واحد شهری به مددجویان تحت پوشش واگذار شده است، افزود: برای احداث این واحد ها یک میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان و برای هزینه انشعابات آب و برق و گاز ۴۴ میلیون تومان پرداخت شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: ۳۲۰ مسکن ملی برای مددجویان تحت پوشش اختصاص داده شده است که از این تعداد ۲۰۵ واحد مساعدت دریافت نمودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا