اجتماعی

واگذاری زمینهای مورد نیاز قانون جوانی جمعیت برای متقاضیان زنجانی

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،گفت: برنامه ریزی لازم برای واگذاری زمینهای مورد نیاز قانون جوانی جمعیت برای متقاضیان واجد شرایط در استان زنجان انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،اصغر اسماعیلی اظهار داشت: خوشبختانه به زودی زمینهای مورد نیاز قانون جوانی جمعیت برای متقاضیان واجد شرایط در استان زنجان واگذار خواهد شد.

وی ابراز کرد: اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به اجرای قانون جوانی جمعیت برنامه ریزی و مدیریت لازم را دارد و در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت وظایفی برای راه و شهرسازی تعریف شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،با بیان اینکه تاکنون یک هزار و 324 نفر متقاضی دارای بیش از سه فرزند در استان زنجان برای دریافت زمین یا واحد مسکونی در قالب قانون «حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده اند،گفت: از این تعداد 946 نفر در شهرستان زنجان ثبت نام کردند.

اسماعیلی تعداد متقاضیان واجد شرایط در استان را یک هزار و 286 نفر اعلام کرد و بیان داشت:از این تعداد 919 نفر واجد شرایط در شهرستان زنجان هستند.

وی تعداد متقاضیان رد درخواست شده را 9 نفر اعلام کرد و بیان داشت: در شهرستان زنجان برای 594 متقاضی پرونده تشکیل شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان تعداد متقاضیان تایید نهایی شده را 459 نفر اعلام کرد و افزود: این تعداد متقاضی تایید شده متعلق به شهرستان زنجان است.

اسماعیلی در پایان بیان داشت: در این قانون برای متقاضیان مسکن سه فرزند به بالا، فرم (ج) قرمز به استناد قانون و برای فرزند سوم به بالا نادیده گرفته می شود و می توانند از امتیاز خانه دار شدن دوباره استفاده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا