اجتماعی

هیچکس با تولید ثروت توسط کارآفرینان مشکل ندارد

استاندار زنجان کارآفرینی را در واقع نوعی ثروت آفرینی عنوان کرد و گفت: ثروت آفرینی اصالت دارد و هیچکس با انواع ثروتی که توسط کارآفرینان تولید می شود مشکلی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در جلسه هیات امناء کانون کارآفرینان استان اظهار داشت: مسیری که مجموعه کارآفرینان در پیگیری طرح ها و ایده های خود در راستای ثروت آفرینی طی می کنند مقبول است.

وی به اطلاع‌سانی در خصوص حمایت های دولت از کارآفرینان و نظارت بر مشکلات موجود در مسیر آنها هم تاکید کرد و گفت: کارآفرینان زیرساخت های دولتی و پیشرفت های حاصل را به جوانان نشان دهند تا آنها با فرایندهای مربوطه آشنا شوند.

استاندار زنجان از هیات امناء کانون کارآفرینان استان خواست مشکلات فرایند ایجاد کارآفرینی را ببینند و به حوزه های دولتی اعلام کنند تا با رفع موانع پیش روی کارآفرینی، علاقمندان این حوزه را یاری کنند.

افشارچی بر نظارت به مسیری که یک کارآفرین طی می کند، تاکید کرد.

وی با بیان اینکه در بسیاری از مواقع زیرساخت های زیادی که می توانند در حوزه های مختلف از جمله کارآفرینی، راهگشا باشند ناشناخته مانده‌اند اظهار داشت: در خیلی از موارد بسیاری از ما اطلاع نداریم که بندها و تبصره های زیادی وجود دارد که با استناد به آنها می توان بسیاری از کارها را به راحتی انجام داد.

استاندار زنجان تصریح کرد: به عنوان نمونه تبصره ۱۶ یک زیرساخت حمایتی از کارآفرینانی است که در آغاز کارآفرینی هستند و تبصره ۱۸ نیز برای آنهایی است که در مسیر کارآفرینی قرار گرفته و در حال پیشروی در کار خود هستند.

افشارچی گفت: بنابراین باید از این راههای حمایتی در مسیر ایجاد کارآفرینی و تولید ثروت استفاده کرد.

وی کارآفرینی را در واقع نوعی ثروت آفرینی عنوان کرد و افزود: ثروت آفرینی اصالت دارد و هیچکس با انواع ثروتی که توسط کارآفرینان تولید می شود مشکلی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا