پزشکیاجتماعی

همکاری دانشگاه علوم پزشکی زنجان و شیراز در زمینه سلول‌های بنیادی

مسئولان دانشگاه علوم پزشکی زنجان، با هدف زمینه‌سازی برای تبادل تجارب و استفاده از توانمندی‌های فی‌مابین، به ویژه در حوزه‌ی سلول‌های بنیادی، ضمن بازدید از چند مجموعه تحقیقاتی، با رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،دکتر حسن بختیاری رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، در نشست مشترک با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به برخی برنامه‌های ویژه در دست اقدام این دانشگاه، بر بهره‌گیری از تجارب و تقویت همکاری مشترک دو دانشگاه در عرصه تحقیقات و فناوری، به ویژه در زمینه سلول‌های بنیادی تأکید کرد.

دکتر سید وحید حسینی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این نشست مشترک بر پیشتازی ایران در حوزه علوم پزشکی در منطقه خاورمیانه تأکید کرد و گفت: در این زمینه از توان علمی لازم برخوردار هستیم و باید هرچه بیشتر تلاش کنیم تا این دانش، به صورت عملیاتی در توسعه کشور به کار بسته شود.

دکتر حسن بختیاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، دکتر صمد ندری معاون تحقیقات و فناوری و اصلان صادقی‌جهانی مشاور رئیس دانشگاه طی سفر چندروزه به شیراز، از آزمایشگاه مرکزی تحقیقات، مرکز تحقیقات سرطان و برخی از مراکز تحقیقاتی مستقر در برج پژوهشی محمد رسول الله(ص)، بازدید کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا