اجتماعی

همکاری بیش از 26 هزار حامی با کمیته امداد زنجان

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:بر اساس آمارهای موجود میزان مشارکت خیرین و مردم نیک اندیش استان زنجان در طرح اکرام ایتام و طرح محسنین نسبت به سال قبل قریب به 33 درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،روح اله صالحی با تشریح فرآیند اجرایی طرح اکرام ایتام و محسنین اظهار داشت: طرح اکرام ایتام و محسنین از مهمترین طرحهای اجرایی کمیته امداد استان زنجان در حوزه توسعه مشارکتهای مردمی است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر قریب به 4500یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان هستند، افزود: در حال حاضر 26هزار و 289 حامی در قالب طرح اکرام ایتام و طرح محسنین با کمیته امداد همکار‌ی می کنند.

صالحی با اشاره به اینکه در حال حاضر سرانه دریافتی ایتام یک میلیون و 582 هزار تومان و فرزندان طرح محسنین 614هزار تومان در ماه است، گفت: میزان مشارکت خیرین و مردم نیک اندیش استان زنجان در طرح اکرام ایتام و طرح محسنین نسبت به سال قبل قریب به 33درصد افزایش یافته است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین، گفت: در این طرح ملی و خداپسندانه خیرین به صورت داوطلبانه حمایت از یک یا چند فرزند یتیم را برای مدت یک یا چند سال با کمک ماهیانه حداقل 10 هزار تومان متقبل می شوند.

وی از هموطنان و خیران برای مشارکت در این امر خداپسندانه دعوت کرده و افزود: خیران می‌توانند از طریق ارسال عدد 1به سرشماره 3000333324و یا مراجعه به سایت اینترنتی Ekram.emdad.ir حمایت مادی و معنوی فرزندان ایتام این نهاد را بر عهده داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا