اقتصاد

​همزمان با ایام الله دهه فجر37 پروژه بزرگ توزیع برق در استان زنجان به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان از افتتاح37 طرح بزرگ توزیع برق در قالب 589 پروژه، همزمان با ایام‌ا... دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،پیام جوادی با اعلام این‌که 589 پروژه توزیع برق در سطح استان زنجان با اعتبار بیش از 1323میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید اظهار داشت: این پروژه‌ها با تلاش همکاران توزیع برق استان از هفته دولت تا دهه فجر 1401 طراحی، اجرا و به بهره‌برداری رسیده است.

جوادی افزود: همزمان با دهه مبارک فجر امسال، 282 پروژه اصلاح و بهسازی شبکه و تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار، 131 پروژه توسعه و احداث شبکه برای تامین برق متقاضیان جدید و بهبود پایداری شبکه، 23 پروژه احداث و اصلاح روشنایی معابر، 143 پروژه اصلاح و بهسازی، توسعه شبکه‌های توزیع برق روستایی و 10 پروژه پیک‌سایی افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به گستردگی انجام پروژه‌ها در سطح استان گفت: از مجموع 589 پروژه در دست افتتاح، 117 پروژه با اعتباری بالغ بر 242 میلیارد ریال در شهرستان زنجان، 71پروژه با اعتباری بالغ بر 65میلیارد ریال در شهرستان ابهر، 141 پروژه با اعتباری بالغ بر 414میلیارد ریال در شهرستان خدابنده، 56 پروژه با اعتباری بالغ بر 112 میلیارد ریال در شهرستان خرمدره، 69 پروژه با اعتباری بالغ بر 135 میلیارد ریال در شهرستان ماهنشان، 44پروژه با اعتباری بالغ بر 87 میلیاردریال در شهرستان سلطانیه، 48 پروژه با اعتباری بالغ بر 164میلیارد ریال در شهرستان طارم و 43 پروژه با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال با هدف ارائه برق پایدار و رضایتمندی مشترکان در سطح استان اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان اضافه کرد: تامین برق روستای «زنگی حاج اصغر»، تامین برق پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن، تبدیل سیم به کابل‌خودنگهدار شبکه‌های توزیع، توسعه و اصلاح شبکه‌های توزیع برق شهری و روستایی، هوشمندسازی شبکه‌های توزیع برق از مهم‌ترین طرح‌های اجرا شده در یک‌سال اخیر است که دهه مبارک فجر امسال افتتاح خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا