اجتماعی

همایش تکریم از 40 خیّر مدرسه ساز در زنجان برگزار می‌شود

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از برگزاری بیست‌وچهارمین همایش تکریم خیرین مدرسه‌ساز استان زنجان در آذرماه امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمیدرضا اسلامی اظهار داشت: بیست‌وچهارمین همایش تکریم خیرین مدرسه‌ساز استان زنجان 3آذرماه جاری با رویکرد تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام دولتی توسط خیرین در کانون پرورشی و فرهنگی سهروردی زنجان، برگزار خواهد شد. 

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این جشنواره تکریم و تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز استان است که پروژه آن‌ها در سال 1401تحویل داده شده، تصریح کرد: خیرینی که توافق‌نامه مشارکت با آن‌ها در بازه زمانی جشنواره منعقد شده و همچنین جذب مشارکت خیرین برای انجام پروژه‌های جدید و ارتقا وضعیت فضا‌های آموزشی استان، از دیگر اهداف این جشنواره است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان با اشاره به اهمیت تکریم خیرین مدرسه‌ساز، عنوان کرد: در این جشنواره از حدود 40خیر مدرسه‌ساز در استان زنجان، تقدیر خواهد شد.

وی با بیان اینکه سایر اقشار از جمله جمع کثیری از فرهنگیان کل استان نیز با اهدای مبالغی از حقوق ماهیانه خود در امر مدرسه‌سازی مشارکت دارند، خاطرنشان کرد: بخشی از منابع ما جهت ساخت مدرسه از محل کمک‌های مردمی و همچنین مشارکت مالی اهالی روستا‌ها در ساخت مدرسه در همان روستا که از ابتکارات استان در قالب طرح آجر به آجر بود و نیز برگزاری پویش‌های ملی مختلف، تامین می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا