اجتماعی

هلال احمر جایگاه مهمی در مدیریت حوادث دارد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،فتح الله حقیقی در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران استان زنجان اظهار داشت: عملکرد ستاد پیشگیری و مدیریت بحران رضایت بخش و مطلوب است که رتبه اول را در سطح کشور بدست آورد.

وی تصریح کرد: این مهم به واسطه حضور هماهنگ و هم افزایی مدیران استان زنجان در بحران های متفاوت است که این مهم جای خرسندی دارد که امید داریم این مسیر سال آینده با قدرت و قوت ادامه داشته باشد.

استاندار زنجان گفت: هر چند انتصاب مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با تاخیر انجام شد، اما یکی از فرزندان توانمند استان به این سمت انتخاب شد.

حقیقی تاکید کرد: از زمانی که در استان هستم در تلاش بوده ام فرزندان زنجان مدیریت را به دست بگیرند و در همه مسوولیت ها تعداد قابل توجهی از مدیران استان تغییر یافته و همه تلاشمان این بود که در صورت امکان اولویت با افراد بومی باشد.

وی خاطرنشان کرد: مدیرعامل هلال احمر استان نیز از مدیران بومی زنجان هستند.
استاندار زنجان از خدمات و تلاش های هلال احمر استان زنجان در خصوص مبارزه و پیشگیری از کرونا قدردانی کرد و گفت: انتظار داریم در زمینه تلاش جدی تر و توسط هلال احمر تقویت شود.

حقیقی با قدردانی از همه دستگاه های خدمات رسان در مدیریت وقوع کولاک شامگاه جمعه در اتوبان زنجان به قزوین گفت: مدیرعامل هلال احمر استان، مدیرکل بحران و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زنجان در این مسیرهای ارتباطی حضور داشتند.

حقیقی ادامه داد: قرنطینه روستائیان مبتلا به کرونا در شهرستان ماهنشان انگیزه را بیشتر کرد تا امکاناتی را فراهم کنیم که اسکان مسافران گرفتار در برف و کولاک بدون مشکل انجام شود.

وی تاکید کرد: تردد خودروهای گرفتار از جاده قدیم زنجان به قزوین با هدایت و مدیریت پلیس راه میسر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا