اجتماعی

نمایشگاه صنایع‌دستی در زنجان برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،امیر ارجمند اظهار کرد: این نمایشگاه از تاریخ 21 تا 24 دی‌ماه در زنجان با همکاری و حمایت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان و شركت نمایشگاه‌های بین‌المللی كاسپین زنجان با در محل دائمي شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان زنجان (کاسپین) برگزار خواهد شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان بیان کرد: هدف از برپایی نمایشگاه‌های تخصصی صنایع‌دستی گسترش و اشاعه فرهنگ و هنر اصیل ایرانی، اسلامی و جلوگیری از نفوذ فرهنگ بیگانه، تعامل بین هنرمندان جهت ارتقای سطح کیفی تولیدات، ایجاد رقابت‌ پذیری مناسب بین هنرمندان صنایع‌دستی در زمینه قیمت تولیدات و ایجاد بستر مناسب به‌ منظور عرضه و بازاریابی اقلام گروه‌های خاص صنایع‌دستی است.

ارجمند با اشاره به اینکه این نمایشگاه فرصت و ظرفیت مناسبی برای تجاری‌سازی صنایع‌دستی به شمار می‌آید افزود: کارکرد‌های نمایشگاهی در حوزه صنایع‌دستی، به دلیل آن‌که حجم بزرگی از فعالیت‌های تجاری صنایع‌دستی در نمایشگاه‌ها رخ می‌دهد، بیشتر از دیگر بخش‌ها است.

وی گفت: برپایی چنین نمایشگاه‌هایی به هنرمندان کمک می‌کند تا هنرشان را به نمایش بگذارند و با مردم ارتباط مستقیم داشته باشند.

آخرین‌ مهلت ارسال اصل فرم درخواست مشارکت 18 دی‌ماه است که ساعات كار نمایشگاه جهت غرفه سازی بین ساعت 15 ظهر الی 20 شب است كه این زمان تابع دستورالعمل‌های صادره از ستادهای استانی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا