اجتماعی

مشترکان صرفه‌جو در مصرف برق پاداش می‌گیرند

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،پیام جوادی، اظهار داشت: مشترکان برق خانگی می‌توانند با کاهش هر کیلووات ساعت مصرف برق خود در ماه‌های گرم سال(خرداد تا شهریور) نسبت به مدت مشابه سال پیش از پاداش همکاری مدیریت مصرف 500 تومانی به ازای هر کیلووات‌ساعت برخوردار شوند.

وی تاکید کرد: پاداش همکاری مدیریت مصرف ماه‌های گرم سال در حساب برق مشترک درج و از بهای دوره برق مصرفی کسر خواهد شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: در صورتی که مشترکان میزان مصرف برق خود را طی ماههای گرم سال نسبت به دوره مشابه سال قبل کاهش داده باشند و میزان مصرف آنها به زیر الگو برسد برق کاهش یافته تا الگوی مصرف به ازای هر کیلو وات 500 تومان در نخستین صورتحساب بعد از زمان پیک تابستان، اعمال حساب میشود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، استفاده از اپلیکیشن کاربردی برق‌ من را آسان‌ترین راه‌حل برای دسترسی به میزان مصرف عنوان کرد و افزود: مشترکان برق می‌توانند با نصب این نرم‌افزار به راحتی کلیه خدمات برق ازجمله دریافت و پرداخت قبض برق و صورتحساب کارکرد برق خود را دریافت کنند و همچنین به راحتی میزان مصرف خود در دوره‌های مختلف را پایش کنند.

 

گفتنی است مشترکان برق استان زنجان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان به نشانی www.zedc.ir نرم افزار برق من را دانلود و بر روی گوشی تلفن همراه (اندروید و ای.او.اس) خود نصب نمایند. همچنین سامانه اینترنتی برق من به نشانی www.bargheman.com نیز برای دریافت خدمات در دسترس مشترکان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا