اجتماعی

مددجویان فاقد مسکن تا 27 دی ماه فرصت دارند در سامانه مسکن ملی ثبت نام کنند

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،هدایت صفری با گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی ،اظهار داشت : تامین مسکن مناسب یکی از راههای توانمندسازی خانواده های تحت حمایت و از اولویت های کاری کمیته امداد می باشد.

وی با بیان اینکه مددجویان عزیز واجد شرایط تحت حمایت این نهاد می توانند از طریق سایت https://saman.mrud.ir نسبت به ثبت نام خود در طرح ملی مسکن اقدام نمایند ، گفت : در حال حاضر دولت برنامه ای برای ثبت نام مسکن حمایتی دارد که تحت عنوان جهش تولید مسکن ملی در حال اجرا می باشد تا برای خانه دار کردن نیازمندان اقدام شود .

صفری با اشاره به اینکه بخشی از مددجویان کمیته امداد استان زنجان نیازمند مسکن هستند، گفت: مددجویان فاقد مسکن این نهاد به‌ویژه ساکنان شهرها، در سامانه الکترونیکی سمن به آدرس www.saman.mrud.ir نام نویسی کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: با توجه به شعار دولت در خصوص جهش تولید مسکن و تأمین مسکن نیازمندان، کمیته امداد در این خصوص برای ارائه خدمات بهتر به مددجویان بدون مسکن، از این فرصت استفاده می کند.

وی با بیان اینکه مددجویان عزیز فاقد مسکن تا تاریخ 27 دی ماه فرصت دارند در این سامانه ثبت نام نمایند ، تأکید کرد: مددجویان از طریق گوشی هوشمند ، رایانه خانگی و یا دفاتر پیشخوان دولت می توانند نسبت به ثبت نام در طرح جهش تولید ملی مسکن اقدام نمایند و مددکاران خانواده نیز راهنمایی‌های لازم را برای تسهیل و تسریع در فرآیند ثبت‌ نام مددجویان ارائه می‌دهند.

صفری یادآور شد :مددجویان عزیز برای بهره مندی از فرصت ایجاد شده ضرورت دارد تا پایان 27 دی ماه از طریق آدرس اشاره شده در این طرح ملی ثبت نام نمایند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا