اجتماعی

مجتمع های خدماتی نقش مهمی در توسعه گردشگری دارند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت:مجتمع های خدماتی نقش مهمی در توسعه گردشگری دارند و وجود این مجتمع‌ها باعث انتخاب مسیر، آورده ثروت و جذب گردشگر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ابوالفضل رفیعی در آیین افتتاح مجتمع رفاهی و گردشگری ملل، اظهار داشت:حمایت از سرمایه‌گذاری در گردشگری، یکی از راهبردهای دولت سیزدهم به‌منظور رونق هرچه بیشتر این صنعت است تا علاوه بر جلب مشارکت هرچه بیشتر بخش خصوصی، بتوان از این ظرفیت در مسیر توسعه پایدار و اقتصاد غیرنفتی به‌خوبی بهره گرفت و فرصت‌های شغلی هرچه بیشتری را ایجاد کرد.

وی افزود:با ایجاد چنین زیرساخت‌هایی در شهرستان ابهر، امیدواریم شاهد افزایش مدت ماندگاری مسافران، افزایش شمار گردشگران ورودی و نیز رفاه حال بیشتر آن‌ها در استان زنجان باشیم و باید در این مجتمع‌های گردشگری کالاهای صنایع‌دستی و فرهنگی را به گردشگران ارائه دهیم که هم باعث ایجاد اشتغال برای نسل جوان منطقه می‌شود و هم فرهنگ بومی و فرهنگی منطقه را می‌توانیم حفظ و معرفی کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه شرایط لازم برای حضور سرمایه‌گذاران در این استان کاملاً فراهم است، افزود: سرمایه‌گذاری در این حوزه می‌تواند در آینده آثار خود را بهتر نشان دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا