اجتماعی

ما منتسب به بسیج و جامعه ایثارگری هستیم

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با تاکید بر اینکه وظیفه سنگین‌تری بر دوش بسیجی و ایثارگر است، ابراز داشت: ما منتسب به بسیج و جامعه ایثارگری هستیم، بنابراین باید فعالیت و کار خود را دو چندان کنیم.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،اصغر اسماعیلی به مناسبت هفته بسیج در جلسه «جهاد تبیین» که با حضور جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان سرافراز نظام جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: خدا این توفیق را به ما عنایت کند تا خدمتگزار خوبی برای جامعه اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم.

وی با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان بیش از ۱۸۰ پرسنل رسمی و پیمانی دارد، ابراز داشت: تعدادی از کارکنان هم به صورت غیر مستقیم با این مجموعه همکاری دارند که در کل بیش از ۲۵۰ نفر در اداره کل راه و شهرسازی استان انجام وظیفه می‌کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه تعداد زیادی از کارکنان این اداره کل عضو بسیج هستند، گفت: هر کدام از ما در هر شغل و در هر سمتی که هستیم کارمان را به نحو احسن انجام داده و با وجدان کار کنیم، حق مطلب را به عنوان بسیجی ادا خواهیم کرد.

اسماعیلی با بیان اینکه تک تک کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان به عنوان یک مهندس، مشاور، ناظر و پشتیبانی یک پروژه ملی در حال انجام وظیفه هستند این همان سنگر خدمت است، تاکید کرد: هر کدام از این نیروی انسانی در هر جایی از این اداره کل با وجدان کاری و به نحو احسن کار خود را انجام دهند یعنی به رسالت و وظیفه بسیجی گری خود عمل کردند.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه سنگین‌تری بر دوش بسیجی و ایثارگر است، ابراز داشت: ما منتسب به بسیج و جامعه ایثارگری هستیم، بنابراین باید فعالیت و کار خود را دو چندان کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، بر لزوم تقویت نگرش بسیجی گری در بین کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان تاکید کرد و بیان داشت: هر کدام از ما با عمل و کار مضاعف و جهادی خود می‌توانیم بسیجی بودن خود را نشان بدهیم و این مهم اتفاق بیفتد خدا و خلق خدا هم راضی خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا