اجتماعی

كمك به آزادي زندانيان، ايثار ماندگار است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) محمدولی حیدربیگی جانباز ۷۰ درصد اهل ابهر طبق روال هر سال با اهدا ۵۰ میلیون ریال بار دیگر نام خود را در جمع خیرین ایثارگر ثبت و ماندگار کرد.

این جانباز ۷۰ درصد، کمک خیرخواهانه و خداپسندانه را به نیت ۴۰۰ شهید گلگون‌کفن و ۱۰۰ جانباز (شهید زنده) شهرستان ابهر و با هدف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد انجام داده است.

همچنین حاج حسن داداشیان از جانبازان سرافراز ابهری و خانم حسینی همسر وی و خواهر شهید حسینی دو عدد سکه تمام بهار آزادی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اهدا کردند.

مبلغی بالغ بر۱۵۰ میلیون ریال نیز توسط جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و همکاران بنیاد شهید جمع‌آوری و به حساب ستاد دیه واریز شد که به گفته ابوالفضل زمانی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابهر این کمک‌های خداپسندانه و نوع دوستانه در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

گفتنی است در مراسمی با حضور آقایان طاهرخانی دادستان، کمالیان رییس اداره زندان، زمانی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، از والدین و همسران شهدا و جانبازانی که سال گذشته در امر کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت داشتند، تجلیل و قدردانی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا