سیاست

فلسفه وجودی بسیج خدمت به مردم است

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه فلسفه وجودی بسیج خدمت به مردم است، ادامه داد: بسیج در همه عرصه‌ها در راستای خدمت رسانی به مردم تلاش می‌کند و در این زمینه از هیچ خدمتی فروگذار نخواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سردار ابوالفضل طهماسبی، جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) در نشست خبری با رسانه‌های استان زنجان به تشریح برنامه‌های هفته بسیج پرداخت.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه برنامه‌های مختلفی به مناسبت هفته بسیج اجرایی می‌شود، افزود: برنامه‌های هفته بسیج از 29 آبان تا 5آذر و با محوریت کانون‌ها و پایگاه‌های بسیج در جای جای استان زنجان اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه 3 هزار و 100 برنامه به مناسبت هفته مبارک بسیج در استان زنجان اجرا خواهد شد، ادامه داد: این برنامه‌های در قالب 160 عنوان برنامه اجرا می‌شود.

سردار طهماسبی از اجرای بیش از یک هزار و 394 طرح در مناطق روستایی و محروم استان زنجان خبر داد و گفت: از این تعداد پروژه 146 پروژه همزمان با هفته بسیج افتتاح خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان همچنن از کلنگ‌زنی 160 طرح به مناسبت هفته بسیج خبر داد و گفت: این طرح‌ها بیشتر در مناطق محروم و کم برخوردار و مناطق روستایی استان زنجان آغاز و کلنگ‌زنی خواهد شد.

وی با بیان اینکه فلسفه وجودی بسیج خدمت به مردم است، ادامه داد: بسیج در همه عرصه‌ها در راستای خدمت رسانی به مردم تلاش می‌کند و در این زمینه از هیچ خدمتی فروگذار نخواهد کرد.

سردار طهماسبی دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، ویزیت رایگان، رزمایش کمک‌های مومنانه، نشست‌های تبیینی، اجرای طرح لبخند ایران، اعزام تیم‌های بهداشتی، نواخته شدن زنگ مقاومت در 540 مدرسه استان، اجرای رزمایش جهادگران فاطمی، تجلیل از بسیجیان، برگزاری همایش دختران حاج قاسم، برگزاری جشنواره سواد رسانه‌ای، همایش تجلیل از پایشگران بسیجی در صنعت، کلنگ‌زنی ۱۰۰ واحد مسکونی برای بسیجیان معسر، افتتاح پروژه‌های آبرسانی در سطح روستاها ،رونمایی از کتاب مثلث سرخ درباره زندگینامه شهید ناصر اجاقلو و … از برنامه‌های هفته بسیج خواهد بود.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و به ویژه سردار مقاومت سردار حاج قاسم سلیمانی، یاد و خاطره 3535 شهید دوران دفاع مقدس استان زنجان را گرامیداشت.

وی با اشاره به اقدامات سپاه در زمینه‌های بهداشتی، به راه‌اندازی درمانگاه بهداشتی و درمانی در شهرهای قیدار، ابهر، طارم و خرمدره توسط سپاه استان خبر داد و گفت: تلاش داریم تا در همه شهرستان‌های استان درمانگاه بهداشتی درمانی در راستای خدمت رسانی به مردم احداث و راه‌اندازی کنیم.

سردار طهماسبی با بیان اینکه دشمن با جنگ ترکیبی به میدان آمده و به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه و ناکارآمد نشان دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب بسیج برای جوانان شورآفرین، برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در پایان با تقدیر از رسانه‌های در راستای انعکاس عملکرد سپاه و بسیج اظهار داشت: امروز باید همه افراد جامعه به ویژه بسیجیان در راستای تبیین و انعکاس عملکردها و خدمات ارزنده بسیج و نیز امید آفرینی در جامعه تلاش کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا