اجتماعی

فعال بودن 507 پروژه مسکن مددجویی در استان زنجان

طی تفاهم‌نامه‌های منعقده با دستگاه‌های مختلف در حال حاضر بیش از ۵۰۷ پروژه فعال با هدف تامین مسکن مناسب برای جامعه هدف کمیته امداد بوده و تلاش می شود خدمات مسکن به عنوان یکی از اولویت های اصلی این نهاد در حوزه توانمندسازی با بهره گیری از ظرفیت های موجود تقویت شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در کارگروه مسکن این نهاد با اشاره به اینکه تامین سرپناه و مسکن مناسب یکی از مهمترین نیازهای خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد است، اظهار داشت: به خاطر اهمیت موضوع روند پیشرفت ساخت واحدهای مسکونی مددجویان به صورت هفتگی رصد می‎‌شود.

وی با اشاره به همراهی قابل تقدیر دستگاه‌های همکار در ساخت مسکن خانوارهای تحت حمایت افزود: در عین حال مشکلات و موانعی هم وجود دارد که با تعامل و پیگیری قابل حل است و انتظار داریم روسای شهرستان در این باره از ظرفیت‌های موجود استفاده کنند.

صالحی درباره تامین مسکن برای خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد در مناطق مختلف استان زنجان، گفت: طی تفاهم‌نامه‌های منعقده با دستگاه‌های مختلف در حال حاضر بیش از 507 پروژه فعال با هدف تامین مسکن مناسب برای جامعه هدف کمیته امداد بوده و تلاش می شود خدمات مسکن به عنوان یکی از اولویت های اصلی این نهاد در حوزه توانمندسازی با بهره گیری از ظرفیت های موجود تقویت شود.

وی تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته 248 واحد از واحدهای مسکونی در حال ساخت تا پایان سال تحویل خانوارهای تحت حمایت می‌شود و تلاش می‌کنیم تا مددجویان تجت حمایت ساکن مناطق روستایی تا پایان سال آینده صاحب مسکن مقاوم شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا