اجتماعی

فعالیت ها و مشارکت داوطلبان هلال احمر در سطح بین المللی ارزشمند است

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت:فعالیت ها و مشارکت داوطلبان هلال احمر در سطح بین المللی ارزشمند است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید قاسم موسوی در آیین تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان ضمن تبریک روز داوطلب اظهار داشت: امروز به مناسبت 14 آذر روز جهانی داوطلبان در خدمت این قشر زحمت کش هستیم که به خاطر همه زحماتی که شما متقبل می شوید یک روز در تقویم به نام داوطلبان نامگذاری شده است.

وی یادآوری کرد: فعالیت ها و مشارکت داوطلبان هلال احمر در سطح بین المللی ارزشمند است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: دفتر برنامه توسعه سازمان بین الملل از چند سال قبل به دلیل اهمیت وجود و کار داوطلبانه یک روز را در تقویم بین المللی به دلیل ارزشمندی آن به نام روز داوطلب نامگذاری کرده است.

موسوی ادامه داد: امروز جمعیت هلال احمر میزبان داوطلبان خود در سطح استان زنجان شده و این مایه افتخار برای این مجموعه است چرا که در سال های گذشته همکاری های ارزشمند و گران قیمتی داشته اید.

وی، شعار روز جهانی داوطلب را “همبستگی با کار داوطلبانه” بیان کرد و ادامه داد: یکی از اصولی که می توان در هر حوزه ای و برنامه ای مهم و تاثیرگذار است، همبستگی می باشد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: سالجاری شعار هلال احمر در حوزه داوطلبی “همبستگی با کار داوطلبانه” و همبستگی برای ملت، کشور، همه حوزه ها و ملل دنیا مناسبت دارد.

موسوی از زحمات همه داوطلبان در سطح استان زنجان قدردانی کرد و افزود: با توجه به بازنشست شدن بخشی از کارکنان هلال احمر داوطلبان در کنار این مجموعه بوده و در فعالیت ها مشارکت جدی دارند.

وی اضافه کرد: در زمان حوادث و بحران ها که باید در کمترین زمان ممکن به یاری آسیب دیدگان بشتابیم چشم یاری به کمک و داوطلبان داریم و وجود همبستگی میان داوطلبان و هلال احمر به بهترین نحو ممکن امدادرسانی ها انجام می شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بدون مشارکت، حضور و همکاری داوطلبان هلال احمر هیچ فعالیتی را به جلو نخواهد برد و حضور گرم این اعضا موجب شده تا خدمات بشردوستانه و عام المنفعه را ارزشمند تر از گذشته ارائه دهیم.

موسوی خاطرنشان کرد: داوطلبان هلال احمر با لباس سفید و قرمز در بخش های مختلف امداد و نجات، آموزش، جوانان و حوزه داوطلبی قدمی جلوتر از هلال احمر و نیروهای این مجموعه بوده اند و این نقطه قوت کار داوطلبان است.

وی تاکید کرد: با حضور گرم داوطلبان امسال، امید داریم زمستان پربارشی را سپری کنیم و در صورت وقوع حادثه ای بهترین خدمات را به هموطنان در کنار سایر دستگاه های اجرایی ارائه دهیم.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، روز جهانی معلولان را به این قشر تبریک گفت.

دست و پای داوطلبان هلال احمر استان زنجان را می بوسم

فرماندار شهرستان خدابنده نیز در ادامه این آیین گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان در روستای خلیفه قشلاق و قروه ولی این شهرستان با دل و جان و با اخلاص خدمات شایسته ای ارائه دادند.

جواد تاراسی ضمن قدردانی از زحمات داوطلبان هلال احمر استان در این روستاها تاکید کرد: دست و پای همه داوطلبان هلال احمر را که در این روستاها خدمات آبرومندانه ای به افراد ساکن در این مناطق اعم از کودک و جوان، پیر زن و پیر مرد ارائه داند می بوسم.

گفتنی است، به مناسبت روز جهانی داوطلب از 100داوطلب هلال احمر این استان تجلیل شد.

آیین تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان با حضور استاندار زنجان، معاون عمرانی استاندار زنجان، مدیر کل مدیریت بحران استانداری زنجان، مدیر کل کمیته امداد استان زنجان، فرماندار شهرستان خدابنده، فرماندار شهرستان زنجان، رئیس سازمان آتش نشانی شهر زنجان، اعضای شورای اجرایی شهرستان های استان، اعضای داوطلبان، بازنشستگان و سایر مسئولان دستگاه های اجرایی استان زنجان برگزار شد.

در این آیین فرماندار شهرستان زنجان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر استان زنجان شد و لباس داوطلبی به تن کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا