اجتماعی

فضای مجازی بدترین ضربه را به تربیت دانش‌آموزان ما زد

ماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با یادآوری اینکه دو سال فضای مجازی بدترین ضربه را به تربیت دانش‌آموزان ما زد، گفت: برای جبران این موضوع مقداری با تدبیر و به تعبیر مقام معظم رهبری با تبیین باید نسبت به توجیه دانش‌آموزان اقدام شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،آیت‌الله علی خاتمی در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش استان زنجان با بیان اینکه خدمت در جمهوری اسلامی یک توفیق الهی است که نصیب مسئولان شده است، اظهار کرد: خدمت در برخی عرصه‌ها مانند عرصه تسکین درد و درمان جامعه و آموزش و تعلیم و تربیت نسل آینده کشور از ارزش بالاتری برخوردار است.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزانی که در اختیار آموزش‌ و پرورش قرار می‌گیرند امانت جامعه هستند، اضافه کرد: آینده جامعه در دست این دانش‌آموزان است لذا باید در تربیت آنان دقت شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با توضیح اینکه وظیفه ما این است که دانش‌آموزان را متناسب با مقتضیات آینده جامعه تربیت کنیم زیرا دانش‌آموزان امانت یک نسل هستند، متذکر شد: اگر در مقوله آموزش‌وپرورش دانش‌آموزان غفلت شود، علاوه بر جامعه در قیامت نیز باید پاسخ‌گو بود قیامتی که هیچ ارفاقی در آن نیست.

وی با یادآوری اینکه شغل معلمی شغل انبیاست، افزود: از نظر مادی کمترین رفاه و برخورداری متعلق به جامعه معلمان است این در حالی است که معلمی یکی از بهترین و با ارزش‌ترین شغل‌هاست.

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با یادآوری اینکه دو سال فضای مجازی بدترین ضربه را به تربیت دانش‌آموزان ما زد، تصریح کرد: برای جبران این موضوع مقداری با تدبیر و به تعبیر مقام معظم رهبری با تبیین باید نسبت به توجیه دانش‌آموزان اقدام شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا