اجتماعی

فراخوان مسابقه عکس و فیلم کوتاه میراث عاشورائیان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان از انتشار فراخوان مسابقه عکس و فیلم کوتاه میراث عاشورائیان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، سید سعید صفوی لظهار داشت: این مسابقه در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های هنری فیلم و عکس در آئین‌های ویژه از جمله ماه محرم برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان افزود: مسابقه عکس و فیلم کوتاه میراث عاشورائیان با محوریت سنت‌ها و آیین‌های عزاداری، جلوه‌های ماه محرم در زندگی امروزی، مراسم تعزیه و شبیه‌خوانی، کاروان‌های عزاداری، شام غریبان، شیرخوارگان حسینی، کودک و محرم برگزار می‌شود.

صفوی بیان کرد: هنرمندان می‌توانند آثار خود را در قالب عکس و فیلم کوتاه تا ۳۰ شهریورماه سال جاری به نشانی صفحه مجازی اینستاگرام zanjan_cthh ارسال کنند و اسامی برندگان هم‌زمان با هفته گردشگری اعلام خواهد شد و همچنین از نفرات برتر قدردانی خواهد شد.

وی با اشاره به شرایط شرکت در این مسابقه خاطرنشان کرد: این مسابقه به صورت رقابتی برگزار می‌شود و هر عکاس مجاز به ارسال حداکثر پنج قطعه عکس و ۳ فیلم کوتاه است و عکس‌ها می‌توانند با دوربین عکاسی و یا موبایل گرفته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا