ورزش

علی شهبازی سکاندار هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،بر این اساس وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه‌ای به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خواستار ابطال انتخابات هیأت استان زنجان شد.

در نامه ورزش و جوانان آمده است، بازگشت به رونوشت نامه شماره 210/81221 مورخ 1401/02/08 اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در رابطه با مجمع عمومی انتخاب رئیس و هیأت رئیسه هیأت بدنسازی و پرورش اندام در تاریخ مذکور به اطلاع می‌رساند.

به استناد بند یک ماده هشت آئین‌نامه نحوه فعالیت هیأت‌های ورزشی استانی و شهرستانی تصمیمات مجمع با حداکثر مطلق آرای نصف به علاوه یک آرای حاضر معتبر خواهد بود.

با توجه به اینکه آقای علی شهبازی از 29 رای ماخوذه تعداد 15 رای را کسب کرده است و حد نصاب لازم یعنی 16 رای را کسب نکرده مجمع مذکور باطل اعلام می‌شود.

مقتضی است، در اسرع وقت با هماهنگی نایب رئیس مجمع نسبت به تعیین سرپرست جدید و فراخوان ثبت‌نام مجدد اقدام و از نتیجه این اداره کل را مطلع نمایید.

به گفته ی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان طبق نامه ارسالی گفته شده که علی شهبازی با رای مطلق انتخاب نشده است، در حالی که وقتی مجمع به دور دوم می‌رود؛ نیاز به رای مطلق ندارد، اما حتی اگر رای مطلق هم حساب کنیم، فرد انتخابی از این نظر مشکل ندارد.

غفار امانی با بیان اینکه من بعید می‌دانم که این مجمع ابطال شود،تصریح کرد: چون همه موارد قانونی رعایت شده و ایراد آئین‌نامه‌ای نداشته‌ایم.

حال فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در پاسخ به نامه وزارت ورزش و جوانان با انتخاب علی شهبازی به عنوان رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان موافقت خود را اعلام نموده است.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان اظهار داشت:خداوند متعال رو شاکر و سپاسگزارم که توفیق عنایت فرمود تا بار دیگر در پایتخت شور و شعور حسینی،دیار غواصان دریا دل،شهر شهید شهریاری به برکت حضور ارزشمند دکتر نصیرزاده ریاست محترم فدراسیون و جناب آقای بازرگان مدیر کل محترم اداره ورزش ، جوانان و اعضای محترم مجمع که در تاریخ ۸ اردیبهشت ماه برگزار و تاریخ ۱۰ اردیبهشت حکم بنده به عنوان رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان صادر گردید تا بعنوان خادم ورزشکاران، مربیان،اساتید و پیشکسوتان این رشته انتخاب بشوم .

علی شهبازی با بیان اینکه لازم و ضروری میدانم من باب حدیث (من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل) از همه بزرگواران تشکر و قدر دانی نمایم تصریح کرد: شاهد خبری شدیم که در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه اداره امور مشترک فدراسیون‌ها نامه ای مبنی بر ابطال انتخابات به فدراسیون ارسال کرده، که متاسفانه این نامه بدون استعلام از اداره کل ورزش و جوانان و یا فدراسیون انجام شده بود .

وی  تصریح کرد: با عنایت به اینکه مجمع انتخاباتی با رعایت کامل موازین قانونی و طبق آیین نامه برگزاری مجامع انتخابات روز ۸ اردیبهشت برگزار شده بود قطعا اگر قبل از ارسال این نامه از نحوه برگزاری مجمع کسب اطلاعات می گردید چنین حواشی به وجود نمی آمد.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان با بیان اینکه در کل این ایام با حواشی خود سپری شد تا اینکه روز ۲۴ اردیبهشت اداره کل دفتر رو تحویل بنده شد خاطر نشان نشان کرد: با عنایت به پیگیری‌های فدراسیون و ارائه مستندات اداره کل ورزش و جوانان ۲۴ اردیبهشت وزارت ورزش و جوانان طی بررسی مجدد مجمع را به رسمیت شناخته و نامه قبلی خود کان لم یکن اعلام نمود.

شهبازی افزود : از تک تک دوستان عزیز و ارجمند همه ورزشکاران،قهرمانان و پیشکسوتان درخواست دارم همواره دست یاری داده ، تا بتوانیم دست در دست هم گامهای موثری در راستای ارتقا ورزش پر مخاطب بدنسازی و پرورش اندام استان بر داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا