فناوری اطلاعات

عدم افزایش تعرفه باعث بروز مشکلات در ساختار شرکت مخابرات ایران

جانشین مدیر مخابرات منطقه زنجان به تعرفه های تلفن ثابت اشاره کرد و گفت : طی سالیان گذشته، درشرکت مخابرات ایران افزایش هزینه کارکرد و تعرفه های تلفن ثابت افزایش نیافته است،که این امر باعث بروز مشکلات در ساختار شرکت مخابرات ایران شده است‌.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جانشین مدیر مخابرات منطقه زنجان با نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

حبیب اله شبستانی در دیدار با دکتر سید البرز حسینی به بیان وضعیت ارتباطی و شاخص‌های مخابراتی در شهرستان خدابنده پرداخت.
 
وی گفت: در حال حاضر ۹۰سایتbts در شهرستان خدابنده به مشترکین خدمات رسانی کرده است.
 
جانشین مدیر مخابرات منطقه زنجان در ادامه اظهار داشت: اجرای فیبرنوری و ارائه خدمات به روز ، جزو اولویت های شرکت مخابرات ایران می باشد.
 
شبستانی در ادامه به تعرفه های تلفن ثابت اشاره کرد و گفت : طی سالیان گذشته، در شرکت مخابرات ایران افزایش هزینه کارکرد و تعرفه های تلفن ثابت افزایش نیافته است،که این امر باعث بروز مشکلات در ساختار شرکت مخابرات ایران شده است‌.
 
سید البرز حسینی،نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی،با قدردانی از فعالیت های انجام شده در حوزه ارتباطات در شهرستان خدابنده اظهار داشت: وظیفه نمایندگان،مطالبه گری برای حوزه انتخابیه خوداست و برای پیگیری خواسته های به حق مخابرات منطقه زنجان کوتاهی نخواهم کرد.
 
حسینی در ادامه تصریح کرد: انتظارم از مخابرات منطقه زنجان،ارائه خدمات مطلوب ارتباطی به اهالی شهرستان خدابنده خواهد بود.
 
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی  از همکاری و مساعدت در جهت رفع موانع و مشکلات شرکت مخابرات ایران خبر داد و افزود: تلاش نمایندگان در جهت رفع مشکلات و با اتکاء به قانون اساسی است و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا