اقتصاد

شفافیت و سهولت در پاسخگویی به مشتریان از اولویت های مخابرات است

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت : این شرکت به عنوان یکی از مهم ترین شرکت های خدمات رسان به مردم، سامانه بیلینگ تجاری مشتریان را باهدف شفافیت و سهولت در پاسخگویی به مشتریان و با توانایی متخصصان این شرکت ایجاد کرد .

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سلطانی در این مراسم که با حضور ،معاونین ستادی و مدیران منطقه البرز و ارتباط ویدیوکنفرانسی با مدیران مخابرات مناطق، دوشنبه ۴ مهرماه ۱۴۰۱ برگزار شد، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت : یکی از مهم ترین سیاست های راهبردی، پیاده سازی برنامه های توسعه ای در شرکت است با توجه به اینکه زیر ساخت های لازم برای ایجاد چنین سامانه هایی چندان مهیا نیست اما متخصصان این شرکت با تکیه بر توان داخلی و در راستای کاهش وابستگی به شرکت های بیرونی این سامانه را طراحی و ایجاد کردند .

سلطانی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی دقیق در مدیریت هزینه ها در مجموعه شرکت مخابرات از همه مدیران خواست تا فضا را برای تبلور استعدادها و توانایی نیروهای متخصص فراهم کنند .

وی با بیان اینکه ایجاد چنین سامانه هایی با وجود مزیت های بسیار با تکیه بر توان درون سازمانی برای نیل به اهداف شرکت و در جهت تکریم مشتریان مایه بسی مباهات است گفت : از همه همکاران متعهد ی که برای طراحی و پیاده سازی این سامانه تلاش کردند صمیمانه قدردانی می کنم .

در ادامه این مراسم دکتر زارعیان ، معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران نیز ضمن تشریح مزیت های سامانه بیلینگ تجاری مشتریان ابراز امیدواری کرد : با راه اندازی سامانه های این چنینی شاهد افزایش رضایت مشتریان خواهیم بود .

وی از مزایای این سامانه به سهولت دسترسی مشتریان به صورتحساب همه دوره ها اشاره کرد گفت : مشتریان شرکت مخابرات ایران می‌توانند برای دریافت صورت‌حساب همه دوره های تلفن ثابت خود به نشانی tci.ir مراجعه کرده و در قسمت مخابرات من مشاهده کنند .

دکتر زارعیان از دیگر مزایای این سامانه به شفافیت در صورتحساب، کاهش اوصولی ها و هزینه های نگهداری و پشتیبانی اشاره کرد و اظهار داشت : افزایش امنیت و پایداری سامانه و عدم وابستگی به پیمانکاران برون سازمانی نیز از مزایای پیاده سازی این سامانه است .

در این مراسم همچنین سید صالحی معاون فناوری شرکت مخابرات ایران به تشریح روند آماده سازی جزییان این سامانه پرداخت و گفت : توسعه خدمات فناوری به عنوان مهم ترین فعالیت در جهت تحقق رضایتمندی مشتریان است که باید به آن توجه ویژه داشت .

در ابتدا مراسم دکتر بیان مدیر مخابرات منطقه البرز نیز ضمن تاکید بر لزوم و اهمیت توجه به سامانه های خدمات رسان شرکت به منظور شفافیت به مشتریان به تشریح روند پیاده سازی و ایجاد سامانه بیلینگ تجاری مشتریان پرداخت و گفت : این سامانه به عنوان سامانه بومی و با تکیه بر توان همکاران متخصص در حوزه فناوری اطلاعات و تجاری راه اندازی شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا