سیاست

شرکت های دانش بنیان‌، ریل حرکتی تولید هستند

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محسن افشارچی در جلسه شورای اداری استان از همه مدیران استان خواست فرآیندهای مربوط به سرمایه گذاری را برای پاسخ به استعلامات جدی بگیرند و مرحله به مرحله پیگیر شوند تا سرمایه گذار را جذب و علاقمند به سرمایه گذاری در استان کنند.

استاندار زنجان با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان‌، ریل حرکتی تولید هستند و تولیدی که اشتغال آفرین باشد مد نظر است اظهار کرد: زیر بنای رسیدن به عنوان سال، بها دادن به سرمایه گذاری است.

وی به ایجاد صندوق پژوهش و نوآوری نیز اشاره کرد و گفت: سرمایه گذاران آورده های خود را به این صندوق واریز کرده اند و برای حمایت از فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان از طریق این صندوق، تسهیلات بدون سود ارائه می شود چرا که وظیفه ما حمایت از جوانان و علاقمندان به این حوزه است.

نماینده عالی دولت در استان همچنین آموزش جوانان و هدایت آنها به سمت فعالیت‌های دانش‌بنیان را برای موفقیت هر چه بیشتر افراد مورد تاکید قرار داد.

استاندار زنجان در ادامه شورای اداری از مدیران دستگاههای اجرایی استان خواست مصوبات سفر ریاست جمهوری را با جدیت پیگیری نمایند تا دستاوردهای آن نمود یابد.

افشارچی برخی اقدامات را جزو اولویت‌های توسعه استان برشمرد و افزود: تحویل تعدادی از واحد‌های مسکونی در دست ساخت نهضت ملی مسکن، پیگیری ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در استان، تعیین تکلیف پسماندهای روی، محرومیت زدایی و توسعه مناطق روستایی از جمله آنهاست.

وی از مدیران خواست در پیگیری اختصاص بودجه های بخشی تعلل نکنند چرا که در برخی حوزه ها همچون آب اعتبارات خوبی هست که نیاز به پیگیری مدیران برای جذب دارد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان هم در جلسه شورای اداری به مدیران توصیه کرد از غرور و خودشیفتگی پرهیز کنند چون آنها را از انجام کارهای صادقانه باز میدارد.

آیت الله خاتمی تاکید کرد: مسئولان در برابر افکار عمومی و در محکمه الهی مسئولند و باید به نحو احسن به وظایف خود عمل کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا