اقتصاد

شرط اصلی پیشبرد اهداف سازمانی ایجاد روحیه خودباوری است

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با تاکید بر اینکه شرط اصلی پیشبرد اهداف سازمانی ایجاد روحیه خودباوری است، گفت: با این روحیه می‌توان دست به اقدامات خوبی در ماموریت‌های محوله زد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، سیدحسن حسینی  با تاکید بر اینکه کارشناسان باید با تکیه بر قانون و اشرافیت به آن وظایف محوله را به‌ درستی پیگیری کرده و از شکست نهراسند، اظهارکرد: امکان خطا در امور وجود دارد که باید آن را به حداقل برسانیم و باید تلاش کنیم کارهای مردم را با دقت پیگیری و به سرانجام برسانیم.

وی تصریح کرد: حوزه کاری در سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری بسیار گسترده و در ارتباط با عموم است به‌همین خاطر شاید کار کمی سخت باشد با این حال نباید ترسید و با تکیه بر دانش کارکنان این اداره‌کل باید به روزهای پیش‌رو امیدوار بود؛ چراکه با تکیه بر تجارب زیاد نیروها می‌توانیم کارهای ماندگاری را در بخش‌های مختلف انجام دهیم و در کنار آن تعامل بین‌ بخشی نیز حائز اهمیت است.

این مسئول در ادامه با اشاره به اینکه امکان بروز مشکل در کار وجود دارد و این موضوع مربوط به حوزه کاری خاصی نمی‌شود، افزود: باید تلاش کنیم از تجارب یکدیگر و همچنین دانش بخش‌های دیگر در پیشبرد اهداف استفاده کنیم و در فضایی آرام کار را پیش ببریم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با تاکید بر اینکه امور باید در مناطق تابعه، پیگیری شده و حل و فصل شود، گفت: البته در برخی موضوعات نیاز به نظرات مرکز است که این موارد باید به اداره‌کل ارجاع داده شود با این حال مدیران شهرستان تلاش کنند در شهرستان‌ها موارد را برطرف کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا